Kolarz Azalii przegrał o „błysk szprychy”. W jeździe parami nasz duet trzy sekundy do podium

Mikołaj Klaczkowski był o włos od zwycięstwa w wyścigu e startu wspólnego
Mikołaj Klaczkowski był o włos od zwycięstwa w wyścigu e startu wspólnego archiwum klubu
Kolarze Smak Górno Poltino Azalii Brzóza Królewska mają za sobą start w kolejnej serii Pucharu Polski - Lubuskie Warte Zachodu. Dwudniowe zawody odbyły się na trasach wokół Zielonej Góry.

Pierwszego dnia odbyła jazda indywidualna na czas plus osobno dla młodzików jazda na czas w parach. W tej drugiej konkurencji Kategoria duet czas w parach Mikołaj Klaczkowski - Janek Szczepanik uplasował się na czwartej pozycji. Do podium brakło o Para Michał Lipiński - Franciszek Sołek zajęła na koniec 31. miejsce.

Pozostałe wyniki naszych kolarzy:

kategoria żak,
29. Tymek Gajdek

junior młodszy
14. Janek Kupras

W drugim dniu zawodów odbył wyścig ze startu wspólnego. Do faworytów należał, rzecz jasna, Mikołaj Klaczkowski. Był o włos od zwycięstwa, ale ostatnie przegrał na finiszu o tzw. „błysk szprychy” i musiał się zadowolić drugą pozycją.

Janek Szczepanik tym razem zajął 15. Michał Lipiński 55., a Franek Sołek 87. miejsce. Wśród żaków Tymek Gajdek był jedenasty, w w gronie juniorów młodszych Janek Kupras zajął 58. miejsce.