Limblach Zaczernie poległ w Wiśniowej z Wisłokiem

Piłkarze Wisłoka wygrali z Limblachem 3-2.
Piłkarze Wisłoka wygrali z Limblachem 3-2. Ewelina Nycz
W pojedynku dwóch beniaminków IV ligi Wisłok Wiśniowa pokonała u siebie Limblach Zaczernie 3-2. Choć gospodarze prowadzili do przerwy 3-0 o zwycięstwo musieli walczyć do ostatnich sekund meczu.

Pojedynek pary beniaminków, był ciekawy, choć wiele zależało od przypadku. Mocnej zaczęli goście, ale nie potrafili wykorzystać dwóch dogodnych okazji strzeleckich. To się zemściło. Po pierwszej bramce Zaczernie stanęło, a rozpędzeni gospodarze wypunktowali rywala.

Po przerwie Limblach się przebudził i ostro wziął się do roboty. Choć z mozołem goście zaczęli odrabiać straty. Gol na 1-3 dodał im otuchy, a kolejne trafienie wprowadziło sporo nerwowości wśród gospodarzy, którzy dotychczas pewni swego musieli, nie mogli się pogodzić z zagrożeniem. Przyjezdnym jednak zabrakło czasu na wyrównanie.

WISŁOK WIŚNIOWA - LIMBLACH ZACZERNIE 3-2 (3-0)

1-0 Piechowiak (30, po dograniu Kawy), 2-0 Szołdra (33-karny, faul na Piechowiaku), 3-0 J. Baran (35, podanie Koraba), 3-1 Szyszka (62), 3-2 Adamczyk (77).

WISŁOK: Domoń - Szołdra, Salamon (34. Libucha), P. Baran, Boruta, Kuta (90. Klamut) - Korab (70. Nycz), Śledź, Piechowiak, Kawa - J. Baran, Złotek.

ZACZERNIE: Kukulski - Kwoka (80. Chorzępa), Dynia (46. Baran), Cach, Ślęczka - Dycha, Brzychczy (55. Brogowski), Szyszka, Bukała (70. Nowak), Jucha, Adamczyk.
SĘDZIOWALI: Paweł Mokrzycki - 5 oraz Grzegorz Wąchadło i Grzegorz Babula (Rzeszów).
ŻÓŁTE KARTKI: Cach, Kukulski, Adamczyk - Złotek, Boruta. WIDZÓW 200.