Mieszkania przy ulicy Granicznej sprzedają się na pniu

  Mieszkania przy ulicy Granicznej sprzedają się na pniu

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Mieszkania przy ulicy Granicznej sprzedają się na pniu
  Już połowę z ponad 370 zaplanowanych mieszkań kupili lub zarezerwowali klienci na osiedlu Nova Graniczna. Inwestycja cieszy się dużą popularnością między innymi ze względu na rewelacyjną lokalizację.
  Mieszkania przy ulicy Granicznej sprzedają się na pniu
  Osiedle Drabinianka jest aktualnie jednym z najintensywniej zabudowywanych przez firmy deweloperskie. Powstają tu zarówno domy jednorodzinne, jak i budynki wielorodzinne. Kolejną firmą, która prowadzi tu swoje inwestycje jest DevelopRes, realizujący m.in. osiedla Zawiszy, SkyRes i Nad Wisłokiem. Trzy bloki pod nazwą Urocze Nowe Miasto postawił między ulicami Uroczą i Zaciszną, w pobliżu ulicy Nowowiejskiej. Teraz, po sąsiedzku, przy ulicy Granicznej wybuduje trzy kolejne budynki. Najnowszy kompleks powstanie w miejscu, gdzie przez lata funkcjonował ogród działkowy „Nasz Gaj”. Część jego terenu jest już uporządkowana i przygotowana pod budowę budynków mieszkalnych.

  - Zaplanowaliśmy tutaj trzy budynki, każdy wysoki na 14 kondygnacji nadziemnych. Znajdzie się w nich w sumie ponad 370 mieszkań o różnej powierzchni. Dzięki znakomitej lokalizacji będzie to z pewnością bardzo popularne miejsce. Klienci znajdą tu połączenie świetnego miejsca do życia, z nowoczesną architekturą i najwyższą jakością wykonania budynków. Na dzisiaj sprzedanych jest już połowa z dostępnych mieszkań – mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes.

  Mieszkania w nowym kompleksie będą miały od około 27 metrów kwadratowych powierzchni. Największe nie przekroczą 70 metrów kwadratowych. Na kondygnacji podziemnej zaplanowano wielostanowiskowy garaż. W pobliżu nowych budynków działają hipermarkety i centra handlowe, do Tesco i Castoramy można dojść pieszo w 10 minut. W podobnej odległości leży Park Papieski. Z przystanku autobusowego na al. Powstańców Warszawy można będzie z łatwością dostać się do centrum i w rejon al. Rejtana, gdzie działają m.in. Millenium Hall, Carrefour, Plaza i E. Leclerc. Po sąsiedzku działa już sklep „Agata Meble”. Blisko jest także do szkół i przedszkoli.