Mistrzowie Handlu - Zakończyliśmy głosowanie!

EH
Znamy już Mistrzów Handlu na Podkarpaciu! Najlepszego sprzedawcę, florystę, sklep, butik, kwiaciarnię wskazali nasi Czytelnicy. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wszystkie oddane głosy!

O godzinie 21. zakończyliśmy głosowanie!
Laureatów zaprezentujemy we wtorkowym wydaniu Nowin.
► Laureaci w kategoriach: Sprzedawca Roku, Sklep Roku, Butik Roku i Kwiaciarnia Roku zostali wybrani w głosowaniu, które było prowadzone osobno w Rzeszowie, Przemyślu i powiecie przemyskim, Krośnie i powiecie krośnieńskim, Tarnobrzegu i powiecie tarnobrzeskim i pozostałych powiatach regionu. Nagrody dla Florystów Roku zostały przyznane w głosowaniu prowadzony w jednym, wojewódzkim etapie.
Dziesięciu spośród laureatów w kategorii Sprzedawca Roku 2017 w powiecie, którzy zgromadzili najwięcej głosów, otrzymają nagrody główne.
► Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody i kampanie reklamowe.

Ważne!
Laureaci trzech pierwszych miejsc z wojewódzkiej kategorii Florysta Roku oraz zwycięzcy z I miejsc w kategorii: Sklep Roku, Butik Roku, Kwiaciarnia Roku i Sprzedawca Roku z każdego powiatu otrzymają indywidualne zaproszenia na szkolenie Google i wręczenie nagród. Laureatów z miejsca 2. i 3. w kategoriach: Sklep Roku, Butik Roku, Kwiaciarnia Roku i Sprzedawca Roku, prosimy o kontakt do dnia 30.09.2017 r., na e-mail: [email protected] w celu uzgodnienia sposobu odbioru nagród. W tytule maila prosimy o podanie nazwy sklepu, butiku, kwiaciarni lub imię i nazwisko sprzedawcy, a w treści: imię i nazwisko właściciela (sklep, butik, kwiaciarnia) oraz numer telefonu kontaktowego.

Wielka akcja Mistrzowie Handlu ma na celu promocję punktów handlowych, które dzięki jakości usług i produktów z powodzeniem wygrywają konkurencyjną walkę z wielkopowierzchniowymi marketami i sieciowymi sklepami w wielkich galeriach handlowych.Udział w plebiscycie Mistrzowie Handlu jest dla właścicieli sklepów znakomitą promocją. W naszym regionie jest mnóstwo sklepów, butików i kwiaciarni, w których zakupy są prawdziwą przyjemnością. Wiele sklepów wyróżnia się wystrojem i miłą obsługą pomocnych sprzedawców. Kwiaciarnie zachwycają aranżacją wnętrza, a pracujący w nich floryści są prawdziwymi artystami. W handlu najważniejsza jest ocena klientów, dlatego zwycięzcy w plebiscycie Mistrzowie Handlu zostaną wybrani właśnie ich głosami.

Szkolenie z zakresu promocji w internecie

Jedną z nagród, która z pewnością będzie bardzo wartościowa dla właścicieli sklepów i pracowników handlu, jest zaproszenie na szkolenie poświęcone promocji placówki w internecie. Doradca Google Internetowe rewolucje pokaże narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania.
Zaprezentowane zostaną również rozwiązania za pomocą których firma będzie mogła: dotrzeć do swoich potencjalnych klientów znajdujących się w okolicy i właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów oraz zaistnieć na rynkach zagranicznych. W czasie spotkania będzie możliwość umówienia się na indywidualne i bezpłatne konsultacje z doradcą Internetowych Rewolucji, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP.
Małym i średnim firmom coraz trudniej jest funkcjonować na rynku. Muszą walczyć o klientów z dużymi hipermarketami. Akcja „Mistrzowie Handlu” da możliwość wypromowania się. Dodatkowo nagrody, które można wygrać, czyli vouchery na kampanię reklamową i szkolenie marketingowe, pokażą, w jakim kierunku warto podążać.

Cenne nagrody dla sklepów i kwiaciarni

Właściciele sklepów, butików, kwiaciarni, które w Rzeszowie, Przemyślu i powiecie przemyskim, Krośnie i powiecie krośnieńskim, Tarnobrzegu i powiecie tarnobrzeskim i pozostałych powiatach zdobli najwięcej głosów, na Podkarpaciu, otrzymają:

 • dyplom przygotowany do ekspozycji w placówce handlowej
 • voucher na reklamę w serwisie internetowym www.nowiny24.pl o wartości 2 000 zł,
Mistrzowie Handlu - Zakończyliśmy głosowanie!
 • zaproszenie do udziału w szkoleniuod Google i na galę wręczenia nagród

Właściciele sklepów, butików i kwiaciarni, którzy zajmą drugie miejsce w każdej kategorii, otrzymają:

 • dyplom
 • voucher na reklamę w serwisie internetowym www.nowiny24.pl o wartości 1 000 zł,

Właściciele sklepów, butików i kwiaciarni, którzy zajmą trzecie miejsce w każdej kategorii, otrzymają:

 • dyplom
 • voucher na reklamę w serwisie internetowym www.nowiny24.pl o wartości 500 zł,

Nagrody dla sprzedawców

Wybrani głosami klientów - zdobywcy największej liczby głosów - Sprzedawcy Roku 2017 z każdego miasta i powiatu otrzymają:

 • medal MISTRZOWIE HANDLU wręczany podczas uroczystej gali
 • zaproszenie do udziału w szkoleniu od Google i na galę wręczenia nagród

Laureaci drugiego i trzeciego miejsca w tej kategorii otrzymają:

 • dyplom

Sprzedawcy,którzy uzyskali najwięcej głosów biorąc pod uwagę wszystkie głosowania prowadzone we wszystkich powiatach(wyniki w rankingu wojewódzkim dotyczą tych kandydatów, którzy są na pierwszym miejscu rankingu głosowania w każdym z powiatów oraz miast na prawie powiatu) otrzymają nagrody główne:

 • Zwycięzca w wojewódzkim rankingu liderów powiatowych w kategorii Sprzedawca Roku 2017 otrzyma voucher dla 2 osób na pobyt w Hotelu Arłamów (dwa noclegi)
 • Laureat drugiego miejsca w wojewódzkim rankingu liderów powiatowych w kategorii Sprzedawca Roku 2017 dostanie voucher dla 2 osób na pobyt w Hotelu Arłamów (jeden nocleg)
 • Laureat trzeciego miejsca w wojewódzkim rankingu liderów powiatowych w kategorii Sprzedawca Roku 2017 dostanie voucher dla 2 osób na pobyt w Hotelu Nowy Dwór w Świlczy
 • Sprzedawcy, którzy zajmą miejsca od 4. do 10. w wojewódzkim rankingu liderów powiatowych otrzymają voucher dla 2 osób na pobyt w Hotelu Nowy Dwór w Świlczy
Mistrzowie Handlu - Zakończyliśmy głosowanie!

Nagrody dla florystów

Floryści, którzy otrzymają największą liczbę głosów w głosowaniu(głosowanie odbywa się wyłącznie na poziomie województwa) otrzymają :

 • medal MISTRZOWIE HANDLU wręczany podczas uroczystej gali
 • zaproszenie do udziału w szkoleniu od Google i na galę wręczenia nagród,
 • voucher dla 2 osób na pobyt w Hotelu Arłamów (dwa noclegi)

Zdobywca drugiego miejsca otrzyma:

 • medal MISTRZOWIE HANDLU wręczany podczas uroczystej gali
 • zaproszenie do udziału w szkoleniu od Google i na galę wręczenia nagród ,
 • oraz voucher dla 2 osób na pobyt w Hotelu Nowy Dwór w Świlczy

Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma:

 • medal MISTRZOWIE HANDLU wręczany podczas uroczystej gali
 • zaproszenie do udziału w szkoleniu od Google i na galę wręczenia nagród,
 • oraz voucher dla 2 osób na pobyt w Hotelu Nowy Dwór w Świlczy
Mistrzowie Handlu - Zakończyliśmy głosowanie!

Nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone podczas uroczystej gali MISTRZÓW HANDLU.

Informacje o akcji tel. 519 503 511, e-mail: [email protected]
REGULAMIN

Centrum biznesu Jaworzyna Śląska

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24