Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Możesz kupić gotowe do zamieszkania

Artykuł sponsorowany
Jeśli chcesz kupić nowe mieszkanie, ale nie masz czasu na jego urządzenie, pomyśl o ofercie firmy DevelopRes. Swoje cztery kąty można tu kupić urządzone, gotowe do zamieszkania.

Obok lokali w stanie deweloperskim można tu kupić mieszkania także w kilku innych standardach. – Na przykład opcja „do zamieszkania” to lokal w pełni wykończony i wyposażony, do którego klient wchodzi od razu mieszkać. Chociaż takich mieszkań w naszej ofercie jest sporo, styl każdego z osobna jest inny i niepowtarzalny. Poszczególne projekty są opracowywane niezależnie przez architekta wnętrz – mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes. Dzięki temu w odróżnieniu od deweloperów działających w dużych miastach, tu wszystkie mieszkania w pionie jednego budynku nie wyglądają tak samo. Różnią się kolorystyką i stylem. W takim standardzie mieszkanie jest wyposażone w kompletną zabudowę kuchni, składającą się z mebli i sprzętu AGD.

Lodówka, płyta i piekarnik są zamontowane i mieszkańcy od razu mogą z nich korzystać. W sypialni, przedpokoju i pokojach deweloper zapewnia zabudowę funkcjonalnymi szafami. Łazienka i toaleta są wykończone modnymi płytkami z efektownymi dekorami.

- Salon jest zawsze wyposażony w wygodny komplet wypoczynkowy, ławę, modna lampę i telewizor. W zależności od wielkości pomieszczenia całość uzupełniają inne meble – komoda, czy stół, przy którym można usiąść z rodziną do niedzielnego obiadu – mówi Bogusław Sobczyk.

W łazience klient otrzymuje pełną armaturę, lustra i pralkę. W DevelopResie zwracają uwagę, że mieszkania w takim standardzie są znakomitą alternatywą dla rynku wtórnego. Podczas gdy tam mieszkanie często wymaga odświeżenia, tutaj klient dostaje wszystko nowe i na gwarancji. Współpraca dewelopera z profesjonalnymi architektami wnętrz daje gwarancję, że każde mieszkanie przygotowane do zamieszkania będzie urządzone spójnie, według wytycznych dla danego stylu.

Dodaj ogłoszenie