Nowe mieszkania powstają na Staromieściu

  Nowe mieszkania powstają na Staromieściu

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Nowe mieszkania powstają na Staromieściu
  Na osiedlu Bella Dolina trwają prace wykończeniowe w dwóch pierwszych budynkach mieszkalnych. Powstają od strony ulicy Lubelskiej.
  Nowe mieszkania powstają na Staromieściu
  Bella Dolina powstaje na Staromieściu, naprzeciwko salonów samochodowych zlokalizowanych przy ulicy Lubelskiej. To spokojne, pełne zieleni miejsce w północnej części Rzeszowa. Przeważa tutaj zabudowa jednorodzinna. Inwestycja firmy DevelopRes powstanie na działce o powierzchni 10 hektarów.

  - W kilku etapach zamierzamy wybudować w tym miejscu blisko dwa tysiące mieszkań. Każdy budynek to połączenie nowoczesnej architektury z funkcjonalnością. To będzie jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do życia w Rzeszowie – zapowiada Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes.

  W tej chwili wykonywane są dwa pierwsze budynki. Zamontowano w nich już okna, ukończono dachy, a wykonawca pracuje już nad elewacjami zewnętrznymi.

  - Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się tutaj w przyszłym roku. Mamy jeszcze w sprzedaży wolne mieszkania. Głównie rodzinne, około 50-60-metrowe – mówi Bogusław Sobczyk.

  Bliskość przebudowanej i zmodernizowanej ulicy Lubelskiej pozwala dojechać stąd do ścisłego centrum miasta w kilka minut. W niedalekiej odległości funkcjonują także autostrada A4 i droga ekspresowa S19. Budynków mieszkalnych powstanie tu 20. Ich wysokość ma się wahać od kilku, maksymalnie do 10 kondygnacji. Będą wyposażone w windy i garaże podziemne.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.