Nowoczesne i funkcjonalne szeregówki przy ul. Nowowiejskiej w Rzeszowie

Materiał promocyjny DEVELOPRES SP. Z O.O.
Szeregówki Nowowiejska to nowoczesne domy, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami
Szeregówki Nowowiejska to nowoczesne domy, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami Fot. Materiały firmy Developres z Rzeszowa
Udostępnij:
Osiedle domów w zabudowie szeregowej przy ulicy Nowowiejskiej w Rzeszowie budowane jest z myślą o najbardziej wymagających klientach. Firma DevelopRes z Rzeszowa gwarantuje nie tylko nowoczesne, komfortowe i funkcjonalne domy, ale także dogodną lokalizację z pięknymi terenami zielonymi.

Zabudowa szeregowa składać się będzie z 36 segmentów mieszkalnych jednorodzinnych o powierzchni około 112 metrów kwadratowych każdy. Do segmentów będzie przynależny jednostanowiskowy garaż w bryle budynku oraz miejsce postojowe przed nim. Każdy segment będzie miał też ogródek.

Warto dodać, że firma DevelopRes zawsze dba o wszystkie szczegóły, zgodnie z nowoczesnymi standardami przekazując swoim klientom mieszkania wygodne oraz w dobrej lokalizacji.

Najnowsza inwestycja firmy DevelopRes ma wiele atutów m.in. zlokalizowana jest w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa.

  • W bardzo krótkim czasie dostaniemy się do centrum Rzeszowa.
  • W godzinach szczytu potrzebujemy zaledwie 5 minut.
  • Dużym atutem są też dobrze zaopatrzone punkty usługowo-handlowe, które znajdują się w najbliższym otoczeniu, kilka minut spacerkiem, dzięki którym mieszkańcy szeregówek będą mieć stały dostęp do świeżej żywności oraz potrzebnych produktów.

- Na wiosnę ruszy już budowa – mówi – mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes. - Mieszkania można już rezerwować, a termin zakończenia budowy to przyszły rok.

Wszystkie osoby ceniące kontakt z naturą i ucieczkę od zgiełku miasta poczują się swobodnie, mieszkając w zabudowie szeregowej przy ulicy Nowowiejskiej w Rzeszowie.

Dodaj ogłoszenie