Osiedle SkyRes nabiera kolorów

Artykuł sponsorowany
Na dwóch z czterech apartamentowców budowanych przy ul. Warszawskiej wykonywana jest już elewacja.

- Prace trwają na budynkach W2 i L2, w których łącznie będzie ponad 300 mieszkań. Dzięki elewacji oba szybko zaczynają już wyglądać tak, jak na projekcie. Lokatorzy otrzymają klucze już w połowie przyszłego roku – zapewnia Bogusław Sobczyk z firmy DevelopRes, która buduje osiedle.

Kompleks biurowo-mieszkalny SkyRes powstający między ulicami Warszawską i Lubelską ma być wizytówką północnej części miasta. Nowoczesną zabudowę kierowcy widzą już z daleka, wjeżdżając do miasta od strony Warszawy. Najnowsze budynki, jakie są właśnie budowane to dwa apartamentowce wysokie na 18 kondygnacji i jeden 12-kondygnacyjny. Kolejny, oznaczony symbolem L3 powstaje od strony ulicy Lubelskiej.

- Klienci zarezerwowali w nim około 25 procent mieszkań. Pozostałe są ciągle dostępne. Jest tu sporo kawalerek, a także funkcjonalnych mieszkań dwu i trzypokojowych o powierzchni około 40-50 metrów kwadratowych – mówi Bogusław Sobczyk.
Budynek L3 jest już budowany. Aktualnie trwają prace przy fundamentach i na poziomie gruntu. Za około 2-3 miesiące urosną tu jego pierwsze nadziemne kondygnacje. Ten apartamentowiec będzie miał 12 pięter.

Wideo

Dodaj ogłoszenie