Osobowość Roku 2018 | Głosowanie w etapie wojewódzkim...

  Osobowość Roku 2018 | Głosowanie w etapie wojewódzkim zakończone!

  EH

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Osobowość Roku 2018 | Głosowanie w etapie wojewódzkim zakończone!
  Zakończyliśmy pierwszą edycję akcji, w której głosami mieszkańców naszego regionu zostały przyznane prestiżowe tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2018. Kandydatów do wyróżnień nominowała redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego, która wzięła pod uwagę także propozycje nominacji zgłoszone przez naszych Czytelników.
  Osobowość Roku 2018 | Głosowanie w etapie wojewódzkim zakończone!

  KLIKNIJ I ZOBACZ zdjęcia z gali wręczenia


  Zobacz finalistów i wyniki głosowania w finale wojewódzkim

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes


  Kogo warto nominować
  - KLIKNIJ i przeczytaj o czterech kategoriach


  Zobacz wszystkie galerie liderów powiatowych w pierwszym etapie głosowania!


  Zobaczy wyniki etapu powiatowego
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ i Zobacz:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes


  Zobaczcie, jak nasi Czytelnicy nominowali kandydatów do plebiscytu Osobowość Roku 2018!  Kategoria Kultura:

  Kategoria Działalność Społeczna i Charytatywna:

  Kategoria Biznes:


  Noworoczny czas to okres podsumowań i rankingów. Od piątku, 11 stycznia mieszkańcy naszego województwa będą oddawać swoje głosy wielkim plebiscycie Osobowość Roku wybierając osoby, które w minionym, 2018 roku, wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

  Głosowanie będzie prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostaną wybrani w powiatach województwa podkarpackiego.

  Nominacje naszych dziennikarzy

  Kandydatów do zaszczytnego tytułu nominuje redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego "Nowin".
  - Już od początku grudnia swoje propozycje nominacji przygotowują nasi dziennikarze, którzy codziennie opisują życie w województwie podkarpackim. Przeglądają swoje publikacje, zasięgają opinii przedstawicieli lokalnych samorządów - mówi Stanisław Sowa, redaktor naczelny "Nowin". - Przyjmujemy też zgłoszenia od Czytelników, które kapituła weźmie pod uwagę udzielając nominacji.

  - Ten plebiscyt nawiązuje do misji naszej gazety. Chcemy zaprezentować i uhonorować osoby zaangażowane w życie lokalnych społeczności Podkarpacia. Ludzi, którzy działają na rzecz dobra wspólnego i mają wpływ na nasze życie – dodaje Stanisław Sowa, redaktor naczelny "Nowin".

  Laureatów wybrali Czytelnicy

  Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 11 stycznia i zakończyło w środę, 6 lutego 2019 r. o godz. 20.

  Laureaci w każdej kategorii, w każdym powiecie, zdobyli tytuł Osobowości Roku 2018 w swoim powiecie. Dodatkowo wzięli oni udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostały przyznane tytuły Osobowości Roku 2018 Województwa Podkarpackiego. Awansując do finału laureaci z powiatów zachowali zdobyte głosy oraz otrzymali zaproszenie na galę plebiscytu.

  Głosowanie w finale rozpoczęło się w piątek, 8 lutego i zakończyło w środę, 27 lutego o godz. 20. Zwycięzcy otrzymają dodatkowe statuetki, pióra Waterman ufundowane przez Annę Schmidt - Rodziewicz Poseł na Sejm RP, dyplomy oraz między innymi pobyty w Ośrodku Uzdrowiskowym "Biawena" w Wysowej.

  Nagrody dla laureatów  Etap powiatowy

  Miejsce I

  Kandydaci, którzy w pierwszym, powiatowym etapie Plebiscytu zajmą pierwsze miejsce w poszczególnych powiatach oraz w kategoriach zdobędą:
  • statuetkę i dyplom potwierdzający zdobycie tytułu Osobowość Roku w powiecie
  • awans do etapu wojewódzkiego
  • zaproszenie na galę wręczenia nagród


  Etap wojewódzki

  Miejsce I

  Kandydaci, którzy w drugim etapie – wojewódzkim finale Plebiscytu zajmą pierwsze miejsca w KAŻDEJ z czterech kategorii zdobędą następujące nagrody:

  Miejsce II

  Kandydaci, którzy w drugim etapie – wojewódzkim finale Plebiscytu zajmą drugie miejsca w KAŻDEJ z czterech kategorii zdobędą następujące nagrody:
  • dyplom potwierdzający zdobycie 2 miejsca
  • weekendowy pobyt dla 2 osób w Uzdrowisku Iwonicz  Miejsce III

  Kandydaci, którzy w drugim etapie – wojewódzkim finale Plebiscytu zajmą trzecie miejsca w KAŻDEJ z czterech kategorii zdobędą następujące nagrody:

  Nagrody zostaną wręczone laureatom podczas uroczystej gali, z której relacja wraz z prezentacją laureatów zostanie opublikowana na łamach "Nowin".

  Osobowość Roku 2018 | Głosowanie w etapie wojewódzkim zakończone!

  Informacji o akcji udziela
  Patrycja Pięciak
  tel. 519 503 511 (w godz. 9-15)
  e-mail: [email protected]


  Regulamin plebiscytu
  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo