Piłka nożna kobiet, 1 liga. Komplet punktów Arini Resovii na zakończenie rundy

Karolina Bednarz zakończyła rundę jesienną z przytupem - w meczu z Polonią Środa Wlkp. zaliczyła hat-tricka, a Resovia zgarnęła 3 punkty
Przed sobotnim meczem to Polonia była wyżej notowanym zespołem, ale piłkarki Resovii pokazały, że nie należy się sugerować miejscem w tabeli przed rozpoczęciem spotkania.

Świetnie dysponowana była tego dnia Karolina Bednarz, która już w pierwszej połowie dwukrotnie wspisała się na listę strzelców. W drugich 45 minutach ta sama zawodniczka dołożyła jeszcze jedno trafienie i ostatecznie resoviaczki wygrały bardzo pewnie, bo bramkarka rzeszowianek Alicja Barszcz zachowała czyste konto.

To była już ostatnia kolejka piłkarek w 1 lidze przed przerwą zimową i w tej chwili rzeszowski zespół plasuje się na trzeciej pozycji.

To jednak może się jeszcze zmienić, bo kilka zespołów ma jeszcze mecze zaległe i mogą ostatecznie zgromadzić więcej punktów niż Resovia.

Arini Resovia - Polonia Środa Wielkopolska 3:0 (2:0)

Bramki: Bednarz 14, 27 i 67.

Resovia: Barszcz, Marszał, Misiak (50 Michalska), Łach (83 Mroczka), Bednarz (80 Czubat), Czyż, Lindström (72 Dańko), Komanda, Kaput, Kurasz, Gajdur (72 Rostecka). Trener Paweł Szurgociński.

POZOSTAŁE WYNIKI:
ROW Rybnik - Rolnik Biedrzychowice 6:0; Sportowa Czwórka Radom - Ząbkovia Ząbki 2:1; Pogoń Tczew - Skra Częstochowa 1:0; UKS SMS II Łódź - Trójka Staszkówka/ Jelna 3:3. Mecz Stomilanki Olsztyn - SWD Wodzisław Śląski został odwołany z podowu zagrożenia epidemicznego.