Piłka ręczna 1 liga kobiet. JKS San Jarosław przegrał w Radzyminie

JKS San Jarosław (niebieskie koszulki) przegrał w Radzyminie.
JKS San Jarosław znów przegrał z rywalem z dołu tabeli, kontynuując fatalna rundę rewanżową.

Początek meczu ustawił całe spotkanie. Już po dziewięciu minutach było 7:2 dla miejscowych. Kolejne minuty nie były wcale lepsze. Przyjezdne szczególnie w obronie grały słabo, co przełożyło się na sześć bramek na minusie po pierwszej połowie. Druga połowa była już trochę lepsza. Na parkiecie szalała Amanda Szymborska, która w całym meczu rzuciła 11 bramek. Lepsza gra pozwoliła tylko na odrobienie części strat i porażkę dwoma bramkami.

Marcovia ROKiS Radzymin - JKS San Jarosław 35:33 (21:15)

JKS San: Kulpa, Musakova - Szczotka, Dębiak 2, Bartoszek 1, Pazdro 5, Stachowicz 1, Świerk 1, Wicińska 2, Luberecka 4, Amanda Szymborska 11, Aleksandra Szymborska 3, Baran 3. Trener Michał Kubisztal