Piłka ręczna 1 liga. Wesoła Warszawa pokonała JKS San Jarosław

kostek
Amanda Szymborska (z piłką) rzuciła dziewięć bramek, ale JKS San nie dal rady wygrać z Wesołą. Kacper Loc
Zaległy mecz w Warszawie piłkarkom ręcznym z Jarosławia nie wyszedł najlepiej. Ze stolicy nasz zespół wraca z porażką.

Początek meczu należał do JKS-u. Skutecznie grające w ataku jarosławianki w ósmej minucie prowadziły 7:4 i nic nie zapowiadało, że za kilka chwil to gospodynie będą na prowadzeniu. Przyjezdne od wspominanej już 8 min. stanęły i przez następnych sześć minut nie potrafiły rzucić żadnej bramki. Wykorzystały to miejscowe i odrobiły straty. Z każdą minutą gospodynie napędzały się i co raz to bardziej odskakiwały, by w 25 min. prowadzić już 17:11. W końcówce udało się naszemu zespołowi odrobić troszkę strat i na przerwę drużyny zeszły z cztero bramkowym prowadzeniem Wesołej.

W drugiej połowie gospodynie nie pozwoliły jarosławiankom odrobić strat, a nawet powiększyły przewagę do dziewięciu goli. Skuteczna końcówka JKS-u pozwoliła zmniejszyć rozmiary porażki do czterech bramek.

Wesoła Warszawa – JKS San Jarosław 36:32 (19:15)

JKS San: Kulpa, Musakova - Dębiak 2, Bartoszek 1, Mokrzka 7, Pazdro, Stachowicz, Świerk, Wicińska 8, Luberecka, Amanda Szymborska 9, Aleksandra Szymborska 5. Trener: Michał Kubisztal.