Piłka ręczna 2 liga. Orzeł Przeworsk odrabia zaległości, porażka z SMS II Kielce [ZDJĘCIA]

SPR Orzeł Przeworsk (czerwone stroje) nie wiele miał do powiedzenia w starciu z SMS II Kielce. Grzegorz Kostka
W zaległym meczu 2 ligi piłkarzy ręcznych Orzeł Przeworsk uległ SMS-owi II Kielce 23:30.

Goście szybko wypracowali sobie kilka bramek przewagi. Przede wszystkim przyjezdni grali szybko, a że miejscowi w pierwszej połowie dość słabo bronili, ich przewaga stopniowo rosła. Orzeł miał problemy nie tylko w obronie, ale również i w ataku, marnując kilka rzutów z dobrych pozycji i notując kilka prostych strat.

Po przerwie miejscowi poprawili trochę defensywę, kilka dobrych interwencji dołożył Samuel Kędzior i w 44. minucie Orzeł przegrywał już tylko 17:21. Niestety miejscowi znów popełnili kilka prostych błędów, pozwalając młodym zawodnikom z Kielc odskoczyć na sześć bramek i kontrolować mecz do końcowej syreny.

SPR Orzeł Przeworsk - SMS II Kielce 23:30 (12:18)

Orzeł: Maj, Kędzior - Kozdroń 2, Czapka 6, Styczeń 1, Bakowski 4, Litwińczuk 1, Gancarz, Michalik 1, Kornafel 3, Świerk 5, Karabanowski, Andrusiewicz. Trener Sebastian Pelc.

Kary: 2 i 8 minut.

Po tym meczu Orzeł pozostał na 6 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 5 oczek.