Piłka ręczna 2 liga. Wybicki Kielce pokonał Handball Stal II Mielec. Fatalny początek mielczan

Handball Stal II Mielec z Kielc wraca bez punktów.
Handball Stal II Mielec z Kielc wraca bez punktów. Wybicki Kielce
Okrojony skład drugiej drużyny Stali Mielec, niewiele miał do powiedzenia w Kielcach. Wybicki dobrze zaczął i kontrolował mecz.

Do Kielc drugi zespół Stali pojechał tylko w dziewięcioosobowym składzie. Stal mecz zaczęła fatalnie, pierwszą bramkę rzuciła dopiero w dziewiątej minucie przy stanie 9:0. Dorobek bramkowy mielczanie w pierwszej połowie polepszyli w samej końcówce, w której to rzucili pięć goli. Strata z pierwszej połowy aż dwunastu bramek, praktycznie przesądziła o losach spotkania. W drugiej połowie ze skutecznością przyjezdnych było już zdecydowanie lepiej, ale i tak więcej bramek w tej odsłonie rzucili miejscowi.

Wybicki Kielce - Handball Stal II Mielec 39:25 (21:9)

Handball Stal II: Novikow - Borowiecki, Dzierga 3, Jackowski, Mikielewicz 7, Mroczka 1, Straż 6, Styczeń 6, Ząbek 2. Trener Paweł Wilk.

Kary: 8 i 4 min.