Primera Division: Real Madryt rozbił Celtę Vigo 7:1 [ZDJĘCIA]

Kacper Rogacin (AIP)
Real Madryt - Celta Vigo 7:1
Real Madryt - Celta Vigo 7:1 Francisco Seco
Po fantastycznym meczu Cristiano Ronaldo Real Madryt pokonał Celtę Vigo aż 7:1. Portugalczyk pobił rekord klubu, zostając piłkarzem, który najszybciej w historii ustrzelił dla Królewskich 350 goli.

Przez prawie całą pierwszą połowę nic nie wskazywało na to, że sobotnie spotkanie skończy się aż taką demolką. Real atakował, ale w szturmach Los Blancos brakowało zdecydowania. Dopiero gdy w 41. minucie Pepe dał Realowi prowadzenie, w grze piłkarzy Zinedine'a Zidane'a coś drgnęło.

Po przerwie doszło do prawdziwej masakry, którą zapoczątkował w 50. minucie Ronaldo. W ciągu 26. minut CR7 strzelił cztery gole! Po jednym dorzucili jeszcze Jese i Gareth Bale, natomiast honorowe trafienie dla Celty zaliczył Aspas.

W innym spotkaniu Sevilla bez kontuzjowanego Grzegorza Krychowiaka w składzie zremisowała z Getafe 1:1.