Resoviacy spisali się na medal! Świetne występy na Lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski U16

OPRAC.:
Konrad Karaś
PZLA
W ostatni weekend, 24-25 września, odbyły się w Lublinie Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski U16, tradycyjnie nazywane Małym Memoriałem Janusza Kusocińskiego. W imprezie wzięło udział blisko 1000 młodych sportowców z całej Polski.

Starty reprezentantów rzeszowskich klubów dostarczyły dużo emocji i zakończyły się zdobyciem 3 medali – każdy innego koloru.

Złoto na 110 m ppł wywalczył Damian Haehne (CWKS Resovia Rzeszów) z czasem 14.81 s, ustanawiając jednocześnie nowy rekord życiowy.

Srebro w chodzie sportowym na dystansie 3 km wywalczyła Agata Dziepak (LKS Resovia Rzeszów) z czasem 15 min 52,68 s.

Brąz w sztafetcie 4x100 mężczyzn wywalczył zespół CWKS Resovia Rzeszów w składzie: Filip Biegaj, Maciej Kleiba, Damian Haehne i Grzegorz Walczak z czasem 45,02 s.

Gratulujemy medalistom, a wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów.