Rosną apartamenty nad zalewem w Rzeszowie

Artykuł sponsorowany
Już na szóstej kondygnacji pracują robotnicy budujący kompleks mieszkalny „Tarasy Nad Zalewem” w Rzeszowie. Budynki mają być gotowe w przyszłym roku.

„Tarasy Nad Zalewem” to kompleks, który będzie się składać z sześciu apartamentowców. – Najbliżej zalewu powstaną cztery budynki i z nich będzie się rozpościerać widok na rzekę. Każdy będzie miał po sześć kondygnacji. Od strony ul. Kwiatkowskiego zaplanowaliśmy dwa bloki wysokie na 12 kondygnacji. Łącznie powstanie tutaj prawie 300 mieszkań – mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes.

Budowa postępuje bardzo szybko. W budynku „A” gotowe są już kondygnacje od -1 do 5. Aktualnie trwa budowa konstrukcji kolejnego piętra. Jednocześnie wykonywane są ścianki działowe na niższych kondygnacjach, a od garażu podziemnego postępuje montaż instalacji sanitarnych i elektrycznych. W budynku „B” konstrukcja jest już gotowa na kondygnacjach od -1 do 4, a w tej chwili budowana jest kolejna. Tu także od dołu postępuje już montaż instalacji podtynkowych. Oddanie budynków do użytku zaplanowano na połowę 2021 roku.

Dodaj ogłoszenie