„Rymanowskie Wiatraki” zainaugurowały sezon rajdowy na Podkarpaciu. W klasyfikacji KJS 1. miejsce zajął Krzysztof Kołodziej [ZDJĘCIA]

Anna Mrozek
„Rymanowskie Wiatraki” , które odbyły się 24-25 marca br., otworzyły rajdowy sezon 2018. Impreza została zorganizowana przez Automobilklub Małopolski Krosno na terenie Gmin Rymanów i Iwonicz-Zdrój. Były to pierwsze rundy Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w KJS i Super KJS. Na stracie stawiło się 40 załóg. Nadchodząca wiosna utrudniła jazdę szczególnie po szutrowych odcinkach, chociaż parę dni wcześniej zapowiadało się, że na drodze będzie leżał śnieg. Zawodnicy dobrze radzili sobie na trasach, pomimo trudnych warunków z rywalizacji odpadło tylko pięć załóg, w tym jedna została zdyskwalifikowana. Klasyfikacja generalna KJS:1. miejsce Krzysztof Kołodziej – AMK Kielecki i Tomasz Łupiński – niezrzeszony2. miejsce Jerzy Niemiec i Tomasz Saganowski – AMK Stalowa Wola3. miejsce Grzegorz Ważny i Mateusz Czekaj – AMK RzeszowskiKlasyfikacja generalna Super KJS:1. miejsce Jakub Ulanowski i Damian Bąk – AMK Małopolski2. miejsce Adam Rachwał – niezrzeszony i Sławomir Leja – AMK Rzeszowski3. miejsce Grzegorz Olszewski i Łukasz Patla – AMK Stomil Dębica Anna Mrozek
„Rymanowskie Wiatraki” , które odbyły się 24-25 marca br., otworzyły rajdowy sezon 2018.

Impreza została zorganizowana przez Automobilklub Małopolski Krosno na terenie Gmin Rymanów i Iwonicz-Zdrój. Były to pierwsze rundy Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w KJS i Super KJS. Na stracie stawiło się 40 załóg.

Nadchodząca wiosna utrudniła jazdę szczególnie po szutrowych odcinkach, chociaż parę dni wcześniej zapowiadało się, że na drodze będzie leżał śnieg. Zawodnicy dobrze radzili sobie na trasach, pomimo trudnych warunków z rywalizacji odpadło tylko pięć załóg, w tym jedna została zdyskwalifikowana.