Rzemieślnik Pilzno przegrał z JKS-em Jarosław

Sławomir Oskarbski
JKS (koszulki w pasy) wygrał w Pilźnie mecz za przysłowiowe sześć punktów.
JKS (koszulki w pasy) wygrał w Pilźnie mecz za przysłowiowe sześć punktów. fot. Sławomir Oskarbski
Mecz rozpoczął się z 40 minutowym poślizgiem, bo goście przyjechali z opóźnieniem. W pierwszej połowie jarosławianie popełniali sporo błędów w obronie, ale przyjezdni wykorzystali tylko jedną okazję.

Po przerwie widać było przewagę przyjezdnych. Strzałem w dziesiątkę było wprowadzenie Kossaka, który strzelił dwie bramki, a minutę po drugim golu trafił w słupek.

RZEMIEŚLNIK TAURUS PILZNO - JKS JAROSŁAW 1-2 (1-0)
1-0 Szewczyk (11-głową, po wolnym Micka), 1-1 Kossak (58), 1-2 Kossak (87-głową, po rogu Soczka).

RZEMIEŚLNIK: Wilczyński - Nowak, Mikulski, Tragarz, Wójcik - Zołotar, Mitek, Micek, Moraniec (62. K. Mędrek) - Łapa, Szewczyk.
JKS: Kudla - Łukasik, Vaskovets, Dziedzic, Syty - Raba (90+2. Sekuła), Hołub (90. Puńko), Sobczyk (56. Kossak), Malyk, Muzyczuk (90+3. Gotz) - Soczek.
SĘDZIOWALI Marek Guzik oraz Piotr Prajsner i Tomasz Kopacz (Krosno). ŻÓŁTE KARTKI: Szewczyk - Syty, Łukasik, Raba, Muzyczuk. WIDZÓW 150.