Siarka Tarnobrzeg okazała się lepsza od Pogoni Staszów w sobotnim sparingu

mtr
Marcin Radzimowski
Siarka Tarnobrzeg rywalizowała w sobotę z Pogonią Staszów (4. liga świętokrzyska). Mecz zakończył się zwycięstwem ekipy z Podkarpacia.

Sobotnie spotkanie rozegrane zostało w Staszowie. Bramkę na 1:0 dla Siarki tuż przed przerwą zdobył D'Apollonio. W drugiej połowie wynik podwyższył Bury.

Do bramki "Siarkowców" powrócił Maciej Kowal, który grał w drugiej połowie. Zagrał też 17-letni Leonard Zmarzlik (ostatnio UKS SMS Łódź) oraz Filip Krempa z juniorów.

Pogoń Staszów - Siarka Tarnobrzeg 0:2 (0:1)

Bramka: D'Apollonio, Bury.

Siarka w 1. połowie: Pietryga, Sulkowski, Bierzalo, Bieniarz, Kowalik, D'Apollonio, Paczocha, Duda, Rogala, Janeczko, Gajewski.

Siarka w 2. połowie: Kowal - Orzechowski, Józefiak, Głowa, Skrzypek - Tabor, Zmarzlik - Bury, Mróz, Krempa - Bałdyga