Jacek Kmiecik
EPA/PAP
Portugalski atakujący Al Nasr Rijad Cristiano Ronaldo wytarł sobie genitalia szalikiem konkurenta zza miedzy klubu Al Hilal Rijad i rzucił nim w stronę kibiców przeciwnika.

Kapitan Al Nasr Cristiano Ronaldo emocjonalnie zareagował na zachowanie kibiców Al Hilal podczas towarzyskich derbów Rijadu, które zakończyły się zwycięstwem Al Hilal 2:0 po golach Siergieja Milinkovicia-Savicia w 17. minucie i Salema Al-Dawsariego w 30. minucie.

Cristiano Ronaldo do kibiców Al Hilal: Oto ja... nie Messi!

Kibice przeciwników skandowali imię Lionela Messiego za każdym razem, gdy CR7 dotknął piłki. W pewnym momencie podczas meczu Cristiano Ronaldo wskazał na trybuny, mówiąc:

– Oto ja… nie Messi!

Cristiano Ronaldo podtarł sobie genitalia szalikiem Al Hilal

Kiedy Cristiano Ronaldo wchodził na boisko na druga połowę, fani Al Hilal rzucili w niego klubowymi szalikami. Portugalczyk podniósł jeden z nich, włożył go w spodenki, podtarł się nim i odrzucił z powrotem w stronę kibiców przeciwnika.

Cristiano Ronaldo podpisał umowę z Al Nasr do 2025 roku

Cristiano Ronaldo gra w Al Nasr od stycznia 2023 roku. Umowa zawodnika z klubem obowiązuje do 2025 roku. W tym sezonie CR7 wystąpił w 25 meczach we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił 24 gole i zaliczył 11 asyst.

W tabeli Saudi Pro League po 19. kolejkach prowadzi Al Hilal z 53 punktami. Drugie miejsce zajmuje Al Nasr z 46 punktami.