Sportowy Rozkład Jazdy [19-21 stycznia]. Hit w Łańcucie, klasyk w Kędzierzynie

Luci
Bardzo ciekawie zapowiada się sobotni mecz w Łańcucie
Bardzo ciekawie zapowiada się sobotni mecz w Łańcucie Dariusz Błoch
Udostępnij:
W weekend bardzo ciekawie zapowiadają się pojedynki Sokoła Łańcut ze Spójnią Stargard oraz Asseco Resovii z Zaksą Kędzierzyn Koźle.

BADMINTON

W RZESZOWIE: III runda I PSG Podkarpackiej Ligi Badmintona (n. 9, hala na Podpromiu).

BIEGI

W MIELCU: Zimowy Triathlon z Galerią Navigator (n. 8 - pływalnia na Smoczce, n. 11 - rower stacjonarny, bieżnia mechaniczna, Galeria Navigator).

BOKS

W BOGUCHWALE: III Ogólnopolski Turniej Bokserski o Puchar Burmistrza (s. 12, hala wystawiennicza).

FUTSAL

1 liga: Gredar Brzeg - Heiro Rzeszów (s. 18); 2 liga: Chuwdu Dukla - Góral Tryńcza (s. 17), FT Przeworsk - Futsal Zarzecze (n. 19).

HOKEJ

1 liga: Zagłębie Sosnowiec - UKH Dębica (s. 18, n. 17).

KOSZYKÓWKA

MĘŻCZYŹNI

PLK: Anwil Włocławek - Miasto Szkła Krosno (n. 18);

1 liga: Sokół Łańcut - Spójnia Stargard (s. 17.30), ZB Pruszków - Siarka Tarnobrzeg (s. 18);

2 liga, gr. B: Stal Stal Stalowa Wola - Rosa-Sport Radom (n. 17), gr. C: Cracovia SG Kraków - SSK Rzeszów (n. 13), Wisła Kraków - AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl (n. 17).

KOBIETY

2 liga: MLKS MOS Rzeszów - ISWJ Wisła (s. 14.30).

PIŁKA NOŻNA

W SANOKU: I Memoriał Jerzego Pietrzkiewicza z udziałem drużyn młodzieżowych z Sanoka, Rzeszowa, Krosna, Przemyśla Jasła, Lubaczowa (n. 9, hala PWSZ).

W DĘBICY: Turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Podkarpacia do lat 16 (n. 9, hala ZSZ nr 2).

PIŁKA RĘCZNA

MĘŻCZYŹNI

PGNiG Superliga: KPR Legionowo - Stal Mielec (n. 13);

1 liga: MKS Wieluń - Czuwaj Przemyśl (s. 18);

2 liga: Orzeł Przeworsk - Siódemka Mysłowice (s. 17).

SIATKÓWKA

MĘŻCZYŹNI

PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia (n. 20);

1 liga: KPS Siedlce - TSV Sanok (n. 17);

2 liga: Avia Świdnik - AKS V LO Rzeszów (pt. 18), Skórzani Skarżysko-Kamienna - Neobus Niebylec (s. 17), Politechnika Lublin - Błękitni Ropczyce (s. 17), pauza Krosno Glass Karpaty;

3 liga: Oleszyce - Rakszawa (pt. 19.30), AKS V LO Rzeszów - Adamówka (s. 14), Sędziszów - Racławówka (s. 17), Tarnobrzeg - APPGO II LO Rzeszów (s. 17), Błażowa - Łańcut (s. 18), Radymno - Głogów Młp. (s. 18);

4 liga: AKS V LO Rzeszów - Racławówka II (pt. 18), AZS UR Rzeszów - Czudec (pt. 19.30), Strzyżów - Jasło (n. 16), Nisko - Sieniawa (n. 16), Rozbórz Dł. - Wierzbna (n. 16).

KOBIETY

LSK: Pałac Bydgoszcz - Developres Rzeszów przełożono;

1 liga: Radomka Radom - Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR (s. 17);

2 liga: Marba Sędziszów Młp. - Płomień Sosnowiec (s. 18), AZS UMCS Lublin - San-Pajda Jarosław (s. 13.30), Jedynka Siewierz - Szóstka Mielec (s. 18), Sandecja Nowy Sącz - AZS UR APPGO Rzeszów (s. 16).

TENIS STOŁOWY

KOBIETY

Ekstraklasa: Optima Lublin - Siarka-ZOT Tarnobrzeg (n. 13), Bronowianka Kraków - Siarka-ZOT (pn. 17);

1 liga: Karpaty Krosno - Dwójka Rawa Maz. (s. 15).

MĘŻCZYŹNI

1 liga: Polonia II Bytom - Strzelec Frysztak (s. 16).

Zobacz także: Rozmowa z Grzegorzem Sitkiem trenerem Wólczanki

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polacy posiadają coraz droższe smartfony

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nowiny 24
Dodaj ogłoszenie