Stal Mielec w decydującym boju o utrzymanie!

Materiał informacyjny pzbuk.pl
Już od dłuższego czasu było wiadome, że walka o utrzymanie prawdopodobnie rozstrzygnie się pomiędzy beniaminkami z Bielska-Białej, a także Mielca. Na finiszu w lepszej sytuacji są piłkarze Stali, która potrzebuje remisu, lub też braku wygranej Podbeskidzia, aby pozostać w najwyższej klasie rozgrywkowej. Czy uda im się dokonać tej sztuki w rywalizacji z walczącym o puchary Śląskiem Wrocław?

Stal Mielec

W ostatnich tygodniach beniaminek z Mielca wzniósł się na wyższy poziom, co pozwoliło im przystąpić do 30 serii gier z zapasem 3 punktów. Sytuacja tego zespołu nie jest jeszcze pewna, jednak zakłady bukmacherskie nie mają wątpliwości, że postawienie na utrzymanie tej drużyny to dobra opcja, aby wykorzystać PZBuk bonus. Dlaczego? Jest to bardzo prawdopodobne zakończenie ostatniej serii gier, gdyż Stal potrzebuje zaledwie punktu we Wrocławiu, a przypomnę, że nie przegrała w trzech poprzednich meczach wyjazdowych i w ostatniej kolejce potrafiła zremisować z Legią Warszawa na swoim boisku. Dodatkowo mogą również liczyć na potknięcie Podbeskidzia, które potrzebuje wygranej przy Łazienkowskiej. Oczywiście jest to możliwe, jednak biorąc pod uwagę formę tej drużyny, a także powrót kibiców Legii – ciężko oczekiwać, aby goście mieli wygrać w Warszawie.

Stal miała w obecnej kampanii wiele problemów, momentami zajmowała ostatnią pozycję w tabeli, jednak na ten moment wygrana w ostatnim meczu bezpośrednim z Podbeskidziem okazuje się decydująca w kontekście walki o utrzymanie. Czy uda im się postawić kropkę nad i?

Sprawdź środowe wyniki w niższych ligach – raport!

Śląsk Wrocław

Uczestnikiem, na szczęście dla kibiców tego zespołu, biernym w walce o utrzymanie w tym sezonie będzie Śląsk Wrocław. Podopieczni Jacka Magiery mają jednak swoje cele i ambicje do realizacji. Potrzebują wygranej nad beniaminkiem, aby realnie patrzeć w kierunku walki o europejskie puchary.

Śląsk nie jest jednak w najlepszej sytuacji, ponieważ nic już nie jest zależne od tego zespołu. Mogą wygrać swój mecz w ostatniej kolejce, a mimo tego nie zagrać w pucharach. Co musi się stać, aby awansowali? Przede wszystkim Lechia Gdańsk, a także Piast Gliwice nie mogą wygrać swoich spotkań, a zdaniem analityków zakładów bukmacherskich oba te zespoły są faworytami i można wykorzystać PZBuk bonus, grając właśnie na ich zwycięstwo.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Dodaj ogłoszenie