Rozgrywki w ekstraklasie oraz 1 i 2 lidze mają zostać wznowione końcem maja lub początkiem czerwca. Wstępnie spotkanie Stali z Lechem planowane jest na 25 lub 26 maja, do tego czasu piłkarze muszą wrócić do normalnej formy, co po półtorej miesiąca bez normalnych treningów może okazać się dość trudne.
Dziś pierwszy trening ma zaplanowana Stal Mielec. Czołowy klub z Podkarpacia, który walczy o awans do ekstraklasy, ma rozpocząć od ćwiczeń w małych grupach.
Tak tworzyła się legenda Stali Mielec. Wspominamy najważniej...
- W piątek mamy pierwsze treningi na boisku. Nie do końca będzie to normalny trening, bo zaczynamy od testów wydolnościowych, a potem będą ćwiczenia w dwuosobowych grupach – powiedział na Maciej Domański, piłkarz Stali. - To i tak dużo lepiej niż, to co było dotychczas. Będzie kolega z zespołu, trener, zielone boisko. Bez porównania. Z biegiem kolejnych dni będziemy trenować w coraz większych grupach aż do 11 Maja. Docelowo jest to dzień, w którym ma się odbyć pierwszy trening całego zespołu.
"Zobacz też: Remont stadionu miejskiego w Jarosławiu z drona
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?