Stal Rzeszów uległa u siebie Jeziorakowi Iława

Marcin Jastrzębski
Karol Wójcik (przy piłce) jako jeden z nielicznych stalowców zagrał na swoim poziomie. Krzysztof Kapica
Gracze rzeszowskiej Stali w drugim meczu nowego sezonu na własnym boisku ulegli Jeziorakowi Iława.

Podopieczni Czesława Palika już po 8. minutach przegrywali 0-2. Fatalnie grali stoperzy Stali, brakowało szybkości i pomysłowości pomocnikom.

Stal zagrała dobrze pod koniec pierwszej i na początku drugiej połowy.

Karol Wójcik dał nadzieję przed przerwą, a blisko celu był po przerwie Ireneusz Gryboś. Do siatki na 1-3 trafili jednak goście i było "pozamiatane".

Czytaj relację live:
Relacja na żywo z meczu II ligi piłki nożnej: Stal Rzeszów - Jeziorak Iława (1 sierpnia)