Suzuki 1 Liga Mężczyzn. Dariusz Kaszowski, trener Rawlplug Sokoła Łańcut: To było wspaniałe widowisko, promujące 1-ligową koszykówkę

Po meczu w Starogardzie Gdańskim Dariusz Kaszowski chwalił oba zespoły
Po meczu w Starogardzie Gdańskim Dariusz Kaszowski chwalił oba zespoły Michał Czajka
Reprezentanci Rawlplug Sokoła Łańcut mieli powody do radości po meczu w Starogardzie Gdańskim. Trener łańcucian Dariusz Kaszowski podkreślał, że mecz był naprawdę bardzo dobrym widowiskiem.

Rawlplug Sokół Łańcut wciąż pozostaje niepokonany w tym sezonie.

- Cieszy zwycięstwo, cieszy, że nie załamaliśmy się chwilą niepowodzenia w III kwarcie - mówił po meczu Dariusz Kaszowski. - Graliśmy dalej swój konsekwentny basket i odnieśliśmy sukces wygrywając w ten IV kwarcie niesamowitą różnicą 37:15. Uważam, że oba zespoły pokazały wspaniałe widowisko, był to mecz ofensywny - dodał.

Rozgrywający Sokoła Michał Lis podkreślał, że rywal wysoko zawiesił dzisiaj poprzeczkę.

Bardzo cieszy nas zwycięstwo na tak ciężkim terenie. Uważam, że do poprawy jest na pewno obrona, bo 98 punktów rzuconych nam to jest zdecydowanie za dużo. Chociaż przegraliśmy dzisiaj asysty, to wydaje mi się, że jednak gra zespołowa super funkcjonowała. Warto podkreślić, że praktycznie wszyscy u nas rzucili przynajmniej po 10 punktów, co też działa na atmosferę, działa na to, jak my gramy i też pozwoliło nam na podniesienie się w tej III kwarcie