ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI Wybraliśmy dziewczynkę i chłopca do...

  ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI Wybraliśmy dziewczynkę i chłopca do świątecznego i sylwestrowego wydania Nowin! Głosowanie zakończone!

  Akcja specjalna ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI

  Aktualizacja:

  Nowiny

  ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI Wybraliśmy dziewczynkę i chłopca do świątecznego i sylwestrowego wydania Nowin! Głosowanie zakończone!
  Tworzymy wielką świąteczną galerię dzieci z całego Podkarpacia. Spośród zgłoszonych dziewczynek i chłopców nasi Czytelnicy wybiorą te, które ozdobią świąteczne i sylwestrowe wydania gazety. Na dzieciaki czeka mnóstwo niespodzianek, a wśród nich główne nagrody - wycieczki do Paryża połączone z wizytą w Disneylandzie oraz rodzinne pobyty w Arłamowie. 28 listopada z Nowinami specjalny dodatek z dziewczynkami zgłoszonymi do plebiscytu. 29 listopada specjalny dodatek z chłopcami!
  ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI Wybraliśmy dziewczynkę i chłopca do świątecznego i sylwestrowego wydania Nowin! Głosowanie zakończone!

  Wybierz kategorię plebiscytu
  KLIKNIJ I ZOBACZ LAUREATÓW:


  DZIEWCZYNKI
  CHŁOPCY

  Wręczenie nagród

  W niedzielę, 9 grudnia o godzinie 9 w sali zabaw dla dzieci - KOLOROWY ŚWIAT, ul. Kozienia 7 w Rzeszowie odbędzie się wręczenie nagród świątecznym gwiazdeczkom. Zaproszeni są laureaci pierwszych miejsc z każdego powiatu w obu kategoriach oraz laureaci miejsc od 1 do 7 w skali całego województwa również w obu kategoriach.
  Nagrody wręczy Święty Mikołaj. Pojawi się też kilka atrakcji, między innymi animacje dla dzieci, przeciąganie liny, zabawy z chustą, pytania do Mikołaja, malowanie twarzy.


  KLIKNIJ I ZOBACZ
  DZIEWCZYNKI - WEDŁUG KLASYFIKACJI WOJEWÓDZKIEJ
  KTÓRE OTRZYMAJĄ NAGRODY GŁÓWNE - 7 miejsc


  CHŁOPCÓW - WEDŁUG KLASYFIKACJI WOJEWÓDZKIEJ
  KTÓRZY OTRZYMAJĄ NAGRODY GŁÓWNE - 7 miejsc


  KLIKNIJ I ZOBACZ
  galerię zdjęć zgłoszonych chłopców


  KLIKNIJ I ZOBACZ
  galerię zdjęć zgłoszonych dziewczynek


  W tym roku gwiazdami świątecznych wydań Nowin będą dzieci naszych Czytelników! Rozpoczynamy wielką akcję, w której wybierzemy dziewczynkę i chłopca, a ich zdjęcia ozdobią bożonarodzeniowe i sylwestrowe wydanie naszej gazety. Dodatkowo zdjęcia maluchów, które osobno w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu, Tarnobrzegu oraz w pozostałych podkarpackich powiatach zdobędą najwięcej głosów, ukażą się 6 grudnia w mikołajkowym wydaniu Nowin. Wszystkie zdjęcia dzieci zgłoszone do akcji trafią do specjalnej świątecznej galerii w naszym serwisie.

  - To już kolejna edycja naszej akcji- mówi Renata Tereszkiewicz, dyrektor marketingu "Nowin". - Fotografia dziewczynki ozdobi wydanie bożonarodzeniowe, chłopiec trafi do sylwestrowego numeru "Nowin". Taka publikacja to piękna rodzinna pamiątka. Dla dziewczynek i chłopców z każdego miasta i powiatu, którzy zdobędą najwięcej głosów, przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych nagród.

  Jakie zdjęcie przesłać

  Do wielkiej galerii Świątecznych Gwiazdeczek można przesłać zdjęcie dziecka w każdym wieku. Nie musi to być profesjonalna fotografia, nie musi też prezentować świątecznego klimatu. Z powodzeniem może to być zwykłe zdjęcie wykonane choćby telefonem komórkowym. Najważniejsze, aby prezentowało chwile pełne radości i uśmiechu.

  ZOBACZ OKŁADKI Z POPRZEDNICH EDYCJI  WAŻNE INFORMACJE I TERMINY

  • Świąteczne Gwiazdeczki wybierzemy osobno w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu, Tarnobrzegu oraz w pozostałych powiatach naszego województwa, osobno w dwóch kategoriach: dziewczynka i chłopiec.
  • Głosowanie rozpoczęło się w piątek, 9 listopada 2018 r. o godz. 12.
  • Zdjęcia dzieci można przesłać do środy, 21 listopada 2018 r.
  • Głosowanie zakończyło się w poniedziałek, 3 grudnia 2018 r. o godz. 20.
  • W środę, 28 listopada w Nowinach specjalny dodatek ze zdjęciami dziewczynek zgłoszonych do plebiscytu
  • W czwartek, 29 listopada w Nowinach specjalny dodatek ze zdjęciami chłopców zgłoszonych do plebiscytu
  • W czwartek, 6 grudnia zdjęcia laureatów z każdego miasta i powiatu ukażą się w specjalnym dodatku do "Nowin".
  • W niedzielę, 9 grudnia o godzinie 9 w sali zabaw dla dzieci - KOLOROWY ŚWIAT, ul. Kozienia 7 w Rzeszowie odbędzie się bal Świątecznych Gwiazdeczek, na który zaprosimy zwycięzców z każdego miasta i powiatu. Nagrody wręczy Święty Mikołaj. Pojawi się też kilka atrakcji, między innymi animacje dla dzieci oraz malowanie twarzy.

  CZEKAJĄ SUPERNAGRODY

  Dziewczynka i chłopiec, którzy osobno w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu, Tarnobrzegu oraz pozostałych powiatach naszego województwa, zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

  Czytaj więcej o słodyczach Argo z Łańcuta


  NAGRODY GŁÓWNE

  Na dziewczynki i chłopców, których zdjęcia zdobędą najwięcej głosów w rankingu wojewódzkim, uwzględniającym wszystkie głosowania prowadzone osobno w powiatach, czekają główne nagrody w naszej akcji.

  Dziewczynka i chłopiec, którzy zajmą 1 miejsce w rankingu wojewódzkim otrzymają:
  • zdjęcie w świątecznym (dziewczynka) i sylwestrowym (chłopiec) wydaniu Nowin.
  • oprawiony w ramkę pamiątkowy egzemplarz gazety ze zdjęciem na okładce
  • bon wakacyjny ITAKA o wartości 3000 zł dla dziecka wraz z opiekunem, na wycieczkę do Paryża z wizytą w parku rozrywki Disneyland Resort Paris, w dowolnie wybranym terminie. Bon można też wykorzystać w ciągu 2 lat na dowolną inną wycieczkę z aktualnych ofert biura podróży ITAKA.
   Czytaj więcej o wycieczce na stronie Biura Podróży ITAKA
  • rower
  • zestaw do badmintona
  • piłkę sportową
  • łyżworolki
  • skakankę
  • hula hop
  • słodycze od firmy Argo z Łańcuta


  Chłopiec i dziewczynka, którzy zajmą 2 miejsce w rankingu wojewódzkim otrzymają nagrody:

  Chłopiec i dziewczynka, którzy zajmą 3 miejsce w rankingu wojewódzkim otrzymają nagrody:

  Chłopiec i dziewczynka, którzy zajmą 4 i 5 miejsce w rankingu wojewódzkim otrzymają nagrody:
  • hulajnogę
  • zestaw do badmintona
  • piłkę sportową
  • skakankę
  • hula hop
  • słodycze od firmy Argo z Łańcuta


  Chłopiec i dziewczynka, którzy zajmą 6 i 7 miejsce w rankingu wojewódzkim otrzymają nagrody:

  Informacje o akcji pod numerem tel. 519 503 511 (pon-pt w godz 9.00-16.00)
  e-mail: plebiscyt@nowiny24.pl

  Regulamin


  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo