W weekend nie zabraknie emocji. Sportowy Rozkład Jazdy [5-7 listopada]

luci
pawel dubiel
Udostępnij:
Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna i inne dyscypliny. To wszystko już w najbliższy weekend na Podkarpaciu. Zobacz co nas czeka, oto Sportowy Rozkład Jazdy na 5-7 listopada.

BIEGI

VI Bieg Niepodległości - Nowosarzyńska Jedenastka – 11 km (s. 12, start i meta przy MOSiR w Nowej Sarzynie).

FUTSAL

1 liga: GSF Gliwice - Heiro Rzeszów (n. 18).

2 liga: Futsal Team Zaczernie - Eurobus Przemyśl (s. 17.30, hala IV LO), Sparta Kazimierza Wielka - Stal Mielec (n. 17).

HOKEJ

PHL: Ciarko STS Sanok – GKS Tychy (pt. 18), Ciarko STS – GKS Katowice (n. 18).

JEŹDZIECTWO

Wielki Finał Grand Prix Jasła (n. 10, Jasielskie Stowarzyszenie Jeździeckie, łąki Hubalowe).

KOSZYKÓWKA

MĘŻCZYŹNI – Suzuki 1 liga: Rawlplug Sokół Łańcut – Księżak Łowicz (s. 17.30), Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno (s. 18);
2 liga * gr. C: Basket Hills Bielsko-Biała - Niedźwadki Chemart Przemyśl (n. 18);
3 liga: Regis Wieliczka - Stolaro.pl Resovia (n. 16.30), mecz Stal Stalowa Wola – Unia Tarnów przełożony na 14.11.

KOBIETY – 2 liga: AZS Polit. Korona II Kraków - SPZ WJM Gmina Krasne (n. 12), Wisła Kraków - MLKS MOS Rzeszów (s. 13).

PIŁKA NOŻNA

PKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa – PGE Stal Mielec (n. 17.30).

Fortuna 1 liga: Apklan Resovia – Górnik Polkowice (n. 18).

Ewinner 2 liga: Stal Rzeszów – GKS Bełchatów (pt. 18).

3 liga: Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Sandomierz (s. 13), Unia Tarnów - Stal Stalowa Wola (s. 13), Wisłoka Dębica – Orlęta Radzyń Podl. (s. 14); Watkem Korona Bendiks Rzeszów - Avia Świdnik (s. 14), Sokół Sieniawa – ŁKS Łagów (n. 13), Siarka Tarnobrzeg - Cracovia II (n. 13).

4 liga: Polonia Przemyśl - MKS Kańczuga (s. 11), Orzeł Przeworsk - Wisłok Wiśniowa (s. 12), Ekoball Sanok - Karpaty Krosno (s. 13), Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała (s. 13.30), Czarni Trześń - Piast Tuczempy (s. 14), Sokół Kolbuszowa Dolna - Głogovia Głogów Młp. (s. 14), Legion Pilzno - JKS Jarosław (s. 14), Stal II Mielec - Błękitni Ropczyce (n. 11), Arłamów Ustrzyki Dolne – SPEC Stal Łańcut (n. 13), Sokół Kamień - KS Wiązownica (n. 14).

Podokręg Dębica
klasa O:
Kamieniarz Golemki - Czarnovia (s. 11), Korona Majdan Królewski - Kolbuszowianka (s. 13), LKS Głowaczowa - Chemik Pustków (s. 13), Smoczanka Mielec - Sparta Chorzelów (s. 13), Kolorado Wola Chorzelowska - Piast Wolica Piaskowa (s. 13), Radomyślanka Radomyśl Wielki - Victoria Czermin (n. 11), Wisłoka II Dębica - Sokół II Kolbuszowa Dolna (n. 11), Płomień Zagorzyce - Team Przecław (n. 13), Atut Podborze - Pogórze Wielopole Skrzyńskie (n. 13), Pauza: Lechia Sędziszów Młp.

Klasa A: Paszczyna - Lechia II Sędziszów Młp. (s. 13), Mała - Brzostek (s. 14), Legion II Pilzno - Olchowa (n. 11), Krzywa - Łęki Górne (n. 11.30), LKS Pustków – Ostrów-Kamionka (n. 13), Nagoszyn – Łopuchowa/Łączki Kuch. (n. 13), Żyraków - Stasiówka (n. 13), Zasów-Mokre - Ocieka (n. 13.30), Pauza: Wiewiórka.

Klasa B – gr. 1: zakończono r. jesienną;

gr. 2: Straszcin - Brzeźnica (s. 14), Żdżary – Zawada (n. 11.30), pauza Stara Jastrząbka, Chemik II P.

Okręg Jarosław
Klasa O:
Start Lisie Jamy - KS Szówsko (s. 14), GKS Orły - Santos Piwoda (s. 14), Czuwaj Przemyśl - Orzeł Torki (s. 14), MKS Radymno - Płomień Morawsko (s. 14), Pogoń-Sokół Lubaczów - Promyk Urzejowice (s. 14, w Dachnowie), San Gorzyce - Czarni Pawłosiów (n. 14), Łęk Ostrów - Start Pruchnik (n. 14), Sanoczanka Święte - Granica Stubno (n. 14), LKS Skołoszów - Huragan Gniewczyna (n. 14).

Klasa A – gr. jarosławska: Przedmieście Jarosław - Wietlin (s. 14), Pełkinie - Młyny (s. 14), Munina - Chłopice (n. 14), Nienowice - Manasterz (n. 14), Łowce - Kidałowice (n. 14), Surochów - Rokietnica (n. 14), Węgierka - Tuchla (n. 14), Dobkowice - Laszki (n. 14.15).

gr. lubaczowska: Cieszanów - Stary Lubliniec (s. 14), Krowica - Cewków (s. 14), Oleszyce - Wólka Krowicka (s. 14), Młodów - Stary Dzików (s. 14), Horyniec - Wielkie Oczy (s. 14), Korzenica - Ruda Różaniecka (n. 11), Zapałów – Futory odbył się (wynik 2:6).

gr. przemyska: Kosienice - Kaszyce (s. 14), Nakło - Huwniki (s. 14), Krówniki - Hureczko (n. 11), Maćkowice - Grochowce (n. 14), Kalników - Dubiecko (n. 14), Bircza - Sośnica (n. 14), Trójczyce - Żurawica (n. 14), Fredropol - Jaksmanice (n. 14),

gr. przeworska: Siennów - Wierzbna (s. 14), Jagiełła - Łopuszka Wielka (s. 14), Babice - Wola Buchowska (s. 14.15), Gorliczyna - Majdan Sieniawski (s. 14.15), Rozbórz - Nowosielce (n. 13), Rożniatów - Żurawiczki (n. 14), Krzeczowice - Grzęska (n. 14),

Klasa B:
gr. jarosławska (zaległy)
: Makowisko - Piast II Tuczempy (n. 11);
gr. przemyska (zaległy): Pikulice - Medyka (s. 14.15).
gr. przeworska (zaległy): Niżatyce - Tryńcza (n. 11).

Okręg Krosno
klasa O:
Przełęcz Dukla - Szarotka Uherce (s. 11), Przełom Besko - Cisy Jabłonica Polska (s. 14), Beskid Posada Górna - Grabowianka Grabówka (s. 14.30), Czarni Jasło - Zamczysko Mrukowa (s. 17), Zamczysko Odrzykoń - Wiki Sanok (n. 11), Tempo Nienaszów - Markiewicza Krosno (n. 13), Ostoja Kołaczyce - Nafta Jedlicze (n. 13.30), Cosmos Nowotaniec - Partyzant Targowiska (n. 14), Pauza: Start Rymanów.

Klasa A – gr. 1: Pisarowce - Lesko (s. 14), Izdebki - Strachocina (s. 14), Zarszyn - Bukowsko (s. 14), Bażanówka - Bezmiechowa (s. 14), Brzozów - Płowce/Stróże Małe (n. 11), Długie - Zagórz (n. 13), Przysietnica - Czaszyn (n. 14.30).
gr. 2: Krościenko Wyżne - Korczyna (s. 14), Wesoła - Jaśliska (s. 14), Iskrzynia - Haczów (s. 14.30), Lubatówka - Grabownica (n. 13), Górki - Iwonicz (n. 13), Jasienica Rosielna - Klimkówka (n. 13), Łęki Dukielskie - Zmiennica (n. 14),
gr. 3: Zręcin - Skołyszyn (s. 14), Faliszówka - Osiek Jasielski (s. 14), Lubla - Sobniów Jasło (s. 14), Bieździedza - Czeluśnica (s. 14), Wojaszówka - Zarzecze (n. 11), Chorkówka - Brzyska (n. 14), Pauza: Kopytowa.

Klasa B * gr. 1:
Łukowe - Lutowiska (n. 13), Poraż - Ustjanowa (n. 13), Polańczyk - Olszanica (n. 13), Niebieszczany - Myczkowce (n. 13), Jankowce - Średnia Wieś (n. 13.30), Czerteż - Górzanka (n. 14), Pauza: Mrzygłód.

gr. 2: Srogów Górny - Odrzechowa (s. 14), Nowosielce - Jaćmierz (s. 14), Golcowa - Pakoszówka (n. 13), Jabłonka - Hłudno (n. 13), Dydnia - Niebocko (n. 13), Głębokie - Markowce (n. 13), Pauza: Pielnia.
gr. 3: Szczepańcowa - Kombornia (s. 15), Pustyny - Milcza (n. 11), Trześniów - Jasionów (n. 11), Rymanów Zdrój - Miejsce Piastowe (n. 11), Lubatowa - Wzdów (n. 13), Rogi - Wróblik Szlachecki (n. 14.30), Pauza: Domaradz.
gr. 4: Frysztak - Węglówka (s. 14), Brzezówka - Głowienka (n. 11), Łęki Strzyżowskie - Potok (n. 12), Guzikówka Krosno - Kobylany (n. 14), Iwla - Jasionka (n. 14), Żeglce - Świerzowa (n. 17), Pauza: Łubienko.
gr. 5: Hankówka-Brzyszczki - Makowiska (s. 13), Osobnica - Łubno Szlacheckie (s. 14), Święcany - Nowy Glinik (n. 11), Niegłowice - Nowy Żmigród (n. 11), Szebnie - Zarzecze II (n. 11), Krempna - Błażkowa (n. 13), Pauza: Warzyce.

Podokręg Rzeszów
Klasa O:
Wola Dalsza - Resovia II (s. 11), Przybyszówka Rzeszów - Włókniarz Rakszawa (s. 13), Grunwald Rzeszów - Sokół Sokołów Młp. (s. 14, w Mogielnicy), Strumyk Malawa - Błażowianka Błażowa (s. 14), Sawa Sonina - Jedność Niechobrz (n. 11), KS Stobierna - KS Zaczernie (n. 13), Aramix Niebylec - Orzeł Wólka Niedźwiedzka (n. 14), Wisłok Strzyżów - Stal II Rzeszów (n. 14), Strug Tyczyn - Styrobud Trzeboś (n. 14).

Klasa A *gr. 1: Jasionka - Nosówka (s. 14), Noverra Głogów Młp. - Rudna Wielka (s. 14), Borek Stary - Zgłobień (s. 14), Trzciana - Start Lubenia (n. 12), Nowa Wieś - Trzebownisko (n. 14), Nienadówka - Heiro Rzeszów (n. 14), Hermanowa - Czudec (n. 14), Bratkowice - Łukawiec (n. 14),

gr. 2: Medynia Głog. – Korniaktów (s. 14), Markowa – Rogóżno (s. 14), Strażów – Wólka Podleśna (s. 14), Jawornik Polski – Dąbrówki (s. 14), Brzóza Stadnicka – Grodzisko Dolne (n. 11), Handzlówka – Dylągówka (n. 13), Żołynia – Dynów (n. 14).

gr. 3: Ostrowy Baranowskie - Dulcza Wielka (s. 14), Dzikowiec - Wadowice Górne (s. 14), Grochowe - Dąbrówka Wisłocka (s. 14), Breń Osuchowski - Chrząstów (n. 11), Cmolas - Babicha (n. 12), Wola Mielecka - Raniżów (n. 14), Jaślany - Zacisze Trześń (n. 14), Pauza: Ruda, Siedlanka.

Klasa B: gr. 1: Wysoka Głogowska - Biała (n. 11), Junak Rzeszów - Przybyszówka II (n. 11), Rudna Mała - Staroniwa Rzeszów (n. 11), Mrowla - Zimowit Rzeszów (n. 12), Świlcza - Budy Głogowskie (n. 14), Hucisko - Dąbrowa (n. 14), Pauza: Baranówka Rzeszów.

gr. 2: Pstrągowa - Pstrągówka (n. 11), Godowa - Wysoka Strzyżowska (n. 11), Dobrzechów - Połomia (n. 11), Grodzisko - Szufnarowa (n. 11.30), Kozłówek - Bystrzyca II (n. 14), Grunwald II Rzeszów - Mogielnica (n. 14), Pauza: Lutoryż.
gr. 3-7: zakończyły rundę jesienna.

Podokręg Stalowa Wola
klasa O:
Unia Nowa Sarzyna - Azalia Wola Zarczycka (s. 13), Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko (s. 13.30), ŁKS Łowisko - Pogoń Leżajsk (s. 13.30), Olimpia Pysznica - San Kłyżów (s. 14), Stal II Stalowa Wola - Siarka II Tarnobrzeg (n. 10), LKS Brzyska Wola - Stal Gorzyce (n. 13.30), Transdźwig Stale - LZS Rzeczyca Długa (n. 13.30), Pauza: LZS Ździary.

Klasa A – gr. 1: Dąbrowica - Skowierzyn (s. 13), Serbinów - Skopanie (s. 13.30), Chwałowice - Jastkowice (s. 13.30), Grębów - Żabno (s. 14), Wrzawy - Zakrzów (n. 13.30), Wola Rzeczycka - Wielowieś (n. 13.30), Lipa - Kopcie (n. 13.30),
gr. 2: Łętownia - Jelna (s. 13), Podwolina - Stare Miasto (s. 14), Łukowa - Podlesianka Kamień (n. 11.30), Hucisko - San Stalowa Wola (n. 13.30), Ulanów - Krzeszów (n. 13.30), Wólka Tanewska - Jeżowe (n. 13.30), Jarocin - Sójkowa (n. 13.30),

Klasa B * gr. 1: Sobów - Tarnowska Wola (s. 14), Serbinów - Cygany (s. 15.30), Wola Baranowska - Wydrza (n. 11), Żupawa - Knapy (n. 11), Trześń - Krzątka (n. 11), Chmielów - Ocice (n. 11), Pauza: Jadachy.
gr. 2: Stany - Rudnik (s. 14), Kotowa Wola - Przędzel (n. 11), Zdziechowice - Zarzecze (n. 11), Kurzyna - Turbia (n. 11), Krzaki-Słomiana - Zaklików (n. 11), KSTŁK Stalowa Wola - Bieliny (n. 19), Pauza: Zbydniów, Glinianka.
gr. 3: Górno - Wola Zarczycka II (n. 11), Przychojec - Hucisko (n. 11), Kuryłówka - Giedlarowa (n. 11), Wólka Grodziska - Tarnogóra (n. 11), Majdan Łętowski - Sarzyna (n. 11), Wierzawice - Biedaczów (n. 13), Brzóza Królewska - Harasiuki (n. 13), Pauza: Kopki.

Centralna Liga Juniorów
U18
: Śląsk Wrocław - Stal Rzeszów (s. 12);
U17: Korona Kielce - SMS Resovia (pt. 14), Stal Rz. - Cracovia (s. 12.30);
U15: Stal Rz. - Górnik Łęczna (s. 15).

KOBIETY
1 liga:
Rolnik Głogówek – Arini SMS Resovia (n. 13.30);
2 liga: Sokół Kolbuszowa Dolna – Pogoń Zduńska Wola (n. 12); 3 liga: runda jesienna zakończona.

PIŁKA RĘCZNA

MĘŻCZYŹNI – PGNiG Superliga i Liga Centralna: przerwa na reprezentację;
2 liga: Górnik II Zabrze - Stal II Mielec (n. 16.30), Orzeł Przeworsk – Vive II Kielce (n. 17).

KOBIETY – PGNiG Superliga: Perła Lublin – Eurobud JKS Jarosław (s. 16);
1 liga: JKS San Jarosław – Handball Rzeszów (s. 19).

SIATKÓWKA

KOBIETY
Tauron Liga:
Developres Rzeszów – Uni Opole (s. 19);

1 liga: Częstochowianka Częstochawa - Karpaty Krosno Glass-KPU (s. 16), Płomień Sosnowiec - San-Pajda Jarosław (s. 17), Solna Wieliczka – ITA Tools Stal Mielec (s. 18);

2 liga: Marba Sędziszów - KSZO Ostrowiec Św. (s. 15), Poprad Stary Sącz - San-Pajda II Jarosław (s. 17).
Podkarpacka 1 Liga: AZS UR Developres II Rz. - Racławówka (s. 13), Stal Mielec - UKS 15 Przemyśl (s. 17); Jasło - Trzciana (n. 17).

MĘŻCZYŹNI
PlusLiga:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia (s. 14.45),

2 liga: Karpaty Krosno Glass - – Kępa MOSiR Dębica (s. 17), MOSiR Jasło – MCKiS Jaworzno (s. 17), Hutnik Kraków - Błękitni Ropczyce (s. 17), Extrans Sędziszów – AKS V LO Rzeszów (s. 17).

Podkarpacka 1 liga: Sanok - AKS V LO Rzeszów II (s. 17), Tarnobrzeg – Łańcut (s. 17), Strzyżów - Rakszawa (s. 17), Głogów - Radymno (s. 18), Błażowa - Racławówka (s. 18), Pauza Czudec;

Podk. 2 liga: AKS V LO Rzeszów III – Pruchnik (n. 10), Racławówka II – AZS UR Rzeszów (n. 11).

Podkarpacka 2 liga: V LO Rzeszów II – Rakszawa II (pt. 19), Pruchnik – Racławówka II przeł. na 28.11; pauza AZS UR.

TENIS

Otwarte Jesienne Mistrzostwa Podkarpacia w ramach Polskiej Ligi Tenisa (n. 9, korty KT Spin ul. Morelowa).

TENIS STOŁOWY

1 liga mężczyzn: KTS Gliwice – Strzelec Frysztak (s. 14).
Turniej z cyklu „Z rakietką ku niepodległości” (s. 10, hala MOSiR, ul. Sportowa w Dębicy).

Australian Open nie dla Djokovicia, jakie szanse mają Polacy?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie