#WspieramyLokalnyBiznes - edukacja - te firmy działają online i zdalnie w podkarpackim

Redakcja online
Redakcja online
Jak lokalny biznes w podkarpackim może poradzić sobie w czasach kryzysu?
Jak lokalny biznes w podkarpackim może poradzić sobie w czasach kryzysu? PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z podkarpackiego, w branży „edukacja”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w podkarpackim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „edukacja”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

EDUKACJA - nauczanie zdalne, platformy, kursy, szkoły językowe etc.) oraz szkolenia, kursy, doradztwo (w tym webinaria i e-learningi)

Rzeszów

Centrum Edukacyjne PROMAR Katarzyna Pytel

_Mówiony Angielski 65% taniej

szkoła językowa, prywatna szkoła podstawowa, przedszkole


Mind Your English

Mind Your English w Rzeszowie oferuje kursy języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania w ramach zajęć grupowych lub indywidualnych. Lekcje prowadzimy online dzięki czemu możesz uczyć się angielskiego nie wychodząc z domu.

Prowadzimy kursy języka angielskiego w międzynarodowych firmach zlokalizowanych na terenie Rzeszowa i okolic. W naszej stacjonarnej placówce oferujemy kursy zarówno dla dzieci jak i dorosłych.


Kancelaria Prawna Prospectrum

Kancelaria Prospectrum Odszkodowania z Rzeszowa pomaga w oparciu o wieloletnią praktykę, profesjonalizm i etykę pracy w dochodzeniu odszkodowań, poszkodowanym w wypadkach oraz ich rodzinom. Pomagamy uczestnikom wypadków komunikacyjnych, kierowcom, pasażerom, pieszym, osobom poszkodowanym w wypadkach w gospodarstwie rolnym, przy pracy oraz innych, osobom, które utraciły w wypadkach najbliższych członków rodziny, pomagamy bez względu na to, czy wypadek miał miejsce w Polsce czy za granicą, pomagamy nawet do 20 lat od zdarzenia, pomagamy także przed zakończeniem postępowania karnego, również gdy sprawca zbiegł z miejsca wypadku. Od klientów nie pobieramy opłat wstępnych, nasze wynagrodzenie uzależnione jest od efektów naszych działań. Bezpłatnie uzyskamy zwrot kosztów leczenia oraz uzyskamy refundację kosztów pogrzebu dla rodzin ofiar. Abyś nie musiał płacić za porady prawne u Nas analiza sprawy oczywiście - bezpłatna! Masz pytania - nie czekaj! Dzwoń! 173070703 www.prospectrum.pl Pomagamy poszkodowanym na terenie całego kraju


Instytut Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju

Instytut to miejsce, gdzie każdy może nieustannie się rozwijać. Prowadzimy liczne szkolenia i warsztaty z zakresu budowania kariery, biznesu oraz rozwoju osobistego. Jesteśmy organizatorem praktyk i wolontariatu, prowadzimy rekrutacje wewnętrzne, a także wspieramy rekrutacje naszych Partnerów. Wspomagamy rozwój firm i dajemy przedsiębiorcom narzędzia do rozwoju biznesu. Wszystko to robimy z ogromnym zaangażowaniem oraz wielką pasją.


Przemyśl

Akademia Kodowania

Akademia Kodowania, jest pierwszą w Przemyślu i powiecie przemyskim szkołą programowania, przeznaczoną dla dzieci i młodzieży. W naszej Akademii uczymy dzieci i młodzież nie tylko programowania, ale przede wszystkim logicznego myślenia, konsekwencji w działaniu, ale co najważniejsze przygotowujemy je do tego, by w przyszłości poradziły sobie na rynku pracy.


Tarnobrzeg

Firma edukacyjno-szkoleniowa "Pasja i Ty"

edukacja (język polski), redakcja i korekta tekstów, pomoc w pisaniu prac i tekstów


Ośrodek szkoleniowy Arkomet

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego ośrodka szkoleniowego. Znajdują sie tu propozycje szkoleń z zakresu bhp, p.poż, zawodowych oraz doskonalących dla kadry Państwa pracowników. Szkolimy w zakresie: szkolenia techniczne/zawodowe; szkolenia w dziedzinie BHP, P.POŻ; szkolenia kadrowe, księgowe, prawo pracy, ubezpieczenia; metody udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej; uprawnienia energetyczne i elektryczne gr. I, II, III; usługi BHP, P.POŻ, ochrona środowiska; szkolenia miękkie.


Krosno

Active-Learning Aneta Przybysz

Szkoła językowa, która oferuje naukę języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego przez Skype lub Zoom.


VISION4BUSINESS

VISION4BUSINESS jako biuro doradztwa biznesowego zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Doradzamy na początkowym etapie przy zakładaniu dzialalności, pomogamy uzyskać dotacje na start, a także w późniejszym rozwoju już istniejącej firmy. Skupiamy się na najistotniejszych elementach biznesu: rozliczeniach księgowo- kadrowych, bhp, marketingu i reklamie oraz pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji dla biznesu. Zapraszamy


Dębica

Broton BHP

Obsługa i szkolenia BHP.


Jarosław

Bezpieczeństwo i Ochrona Danych Osobowych IODO Renata Ferek

Pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych, audyt RODO, opracowania dokumentacji ochrony danych.


Łańcut

B4M Sp. z o.o.

Doradztwo eksperckie, rolnośrodowiskowe i e-wnioski dla rolników i doradztwo dla firm MSP.


Kancelaria Spraw Urzędowych Sp. z o.o.

Kompleksowe doradztwo dla rolników i msp, pozyskiwanie finansowania zewnętrznego, e-wnioski dla rolników.


Sędziszów Małopolski

Akademia Rozwoju i Bezpieczeństwa M&M PRESTIGE

Akademia Rozwoju i Bezpieczeństwa Prestige to zespół wykwalifikowanych specjalistów, w którego skład wchodzą służby bhp, prawnicy oraz instruktorzy, ratownicy medyczni. Zapewnimy profesjonalne i merytoryczne szkolenia z zakresu BHP odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb Państwa firmy. Nasze główne obszary działania to: Bezpieczeństwo w pracy i ochrona przeciwpożarowa; Doradztwo w zakresie prawa pracy oraz w sprawach personalnych; Szkolenia z zakresu prawa pracy, pierwszej pomocy przedmedycznej, bezpieczeństwa i higieny pracy.


Nowa Sarzyna

Usługi BHP i Pierwszej Pomocy

Szkolenia BHP, Pierwszej Pomocy i P.POŻ.


Krasne

Biuro Ekspertyz Kapitałowych

Biuro Ekspertyz Kapitałowych prowadzi działalność na terenie województwa podkarpackiego, a dokładnie w Rzeszowie. Firma opiera się na ściśle ustalonych zasadach mających swoje korzenie w zapisach etyki adwokackiej oraz polskim ustawodawstwie. Biuro powadzi takie usługi jak:
Bezpłatną konsultację dotyczącą kredytu walutowego ( we frankach ) – nie każda umowa kredytu walutowego jest dla klienta niekorzystna.
Bezpłatną analizę umowy oraz wyliczenie kwoty którą można odzyskać.
Doradztwo podatkowe.
Reprezentowanie klientów w postępowaniu przed organami podatkowymi, kontroli skarbowej.
Reprezentowanie klientów przed sądami administracyjnymi.
Porady oraz obrona przed sądami karnymi w sprawach dotyczących przestępstw skarbowych.
Doradztwo księgowe.

Biuro Ekspertyz Kapitałowych prowadzi działalność na terenie województwa podkarpackiego, a dokładnie w Rzeszowie. Firma opiera się na ściśle ustalonych zasadach mających swoje korzenie w zapisach etyki adwokackiej oraz polskim ustawodawstwie. Biuro powadzi takie usługi jak:
Bezpłatną konsultację dotyczącą kredytu walutowego ( we frankach ) – nie każda umowa kredytu walutowego jest dla klienta niekorzystna.
Bezpłatną analizę umowy oraz wyliczenie kwoty którą można odzyskać.
Doradztwo podatkowe.
Reprezentowanie klientów w postępowaniu przed organami podatkowymi, kontroli skarbowej.
Reprezentowanie klientów przed sądami administracyjnymi.
Porady oraz obrona przed sądami karnymi w sprawach dotyczących przestępstw skarbowych.
Doradztwo księgowe.


Wysoka Głogowska

Firma Usługowa Ryszard Zieliński - Uslugi z Zakresu BHP i Księgowości

Obsługi z zakesu BHP.


Górki

Akademia Rozwoju Kopernik Agnieszka Mazur

Zajmuję się udzielaniem korepetycji z matematyki biologii oraz chemii na każdym poziomie nauczania. W obecnej sytuacji lekcję prowadzę zdalnie za pomocą komunikatorów internetowych. Zapraszam do skorzystania z moich usług.


Sarzyna

F.H.U. FLAMEX Grzegorz Żuczek

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie ochrony przeciwpożarowej i BHP. F.H.U FLAMEX współpracuje z wieloma profesjonalistami z zakresu PPOŻ. BHP, Ochrony Środowiska. Naszym celem jest świadczenie najwyższej jakości kompleksowych usług dla dużych i małych firm, przedsiębiorców, instytucji publicznych i osób prywatnych. Realizujemy również projekty związane z Oceną Ryzyka Wybuchu, Dokumentów Zabezpieczenia przed Wybuchem, wyznaczaniem stref zagrożonych wybuchem. Opracowujemy Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego. Działamy również na terenie Rzeszowa, Częstochowy, Krosna i Leżajska. Stale poszerzamy swój zakres usług i teren działania. Zapraszamy do współpracy.


Wola Dalsza

Szkolenia Usługi Doradztwo PEK Paweł Kisiel

Usługi, szkolenia, doradztwo z zakresu BHP, PPOŻ.


Zobacz inne branże w regionie

Strefa Biznesu: Wypalenie zawodowe coraz większym wyzwaniem dla firm

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24
Dodaj ogłoszenie