Wygraj podwójne zaproszenie do kina na pokaz Podły, okrutny,...

  Wygraj podwójne zaproszenie do kina na pokaz Podły, okrutny, zły

  MN

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 zaprasza w ramach cyklu Kina Konesera w najbliższą środę tj. 5.06. o godz. 18:30 na film PODŁY, OKRUTNY, ZŁY. Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie!
  Wygraj podwójne zaproszenie do kina na pokaz Podły, okrutny, zły
  SEANS POPRZEDZI PRELEKCJA
  Reżyseria:
  Joe Berlinger

  Scenariusz:
  Michael Werwie

  Obsada:
  Lily Collins, Zac Efron, Angela Sarafyan

  Opis filmu:
  Niewinna twarz Teda Bundy'ego (Zac Efron) skrywała tajemnice brutalnych mordów, w które Liz Kloepfer (Lilly Collins) długo nie chciała uwierzyć. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ted szybko zdobył serce Liz, która samotnie wychowywała córkę. Przez parę lat tworzyli sielankową rodzinę.

  Ideał runął, gdy Ted został aresztowany pod zarzutem makabrycznych zbrodni. Przystojny, czarujący, charyzmatyczny, czy podły, okrutny, zły? Losy Bundy'ego śledzi cała Ameryka - to pierwszy proces w historii transmitowany przez telewizję.

  Zakochane kobiety przyjeżdżają na salę sądową. Bundy zyskuje medialną sławę oraz rzeszę wierzących w jego niewinność fanek.

  Liz musi zdecydować, czy pozostać u jego boku, czy chronić siebie i córkę?

  Chcesz wygrać podwójny bilet na ten film? Weź udział w naszym konkursie!  Wystarczy wysłać e-mail z uzasadnieniem, dlaczego to właśnie ty powinieneś go otrzymać, na adres konkurs@nowiny24.pl.
  Na wasze e-maile czekamy do 4.06.2019r. do godz. 12:00

  UWAGA! W temacie maila wpisz Podły, okrutny, zły. Nagrodę otrzymają osoby, które prześlą e-maila z najbardziej oryginalnym uzasadnieniem. O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani e-mailem. Nagrody będą do odbioru w kinie.

  POPULARNE NA NOWINY24:

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Tagi:

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo