Wygraj zaproszenie na "Filmowy Poranek" w Heliosie

PK
mat. prasowe
W niedzielę 26 listopada kino Helios przy al. Powstańców Warszawy zaprasza najmłodszych na moc atrakcji w ramach kolejnego "Filmowego Poranku". Weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenie do kina.

W niedzielę 26 listopada od godz. 9:45 w kinie Helios przy al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie na dzieci czeka moc atrakcji i zabaw zarówno w holu kina jak i na sali kinowej.

W holu kina od godz. 9:45 na zwariowane animacje zaprasza animator z firmy Chorzy Animatorzy.
Na sali kinowej dzieci spotkają się z Panią dentystką z Gabinetu AS Dent, która opowie o prawidłowej higienie jamy ustnej.

Każde dziecko wchodzące na salę kinową otrzyma również od firmy COLGATE za darmo szczoteczkę, uchwyt na szczoteczkę i pastę do zębów.

Nie zabraknie: kolorowanek, malowania buziek, tatuaży, klocków, układanek i puzzli oraz konkursów z nagrodami.

Profesjonalne zdjęcia z wydarzenia wykona firma Shootit.

Partnerem Poranków jest portal GDziecko.

Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzyma również wspaniałe upominki od PLAYMOBIL!

Konkurs:
Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na niedzielny "Filmowy Poranek".
Aby wygrać zaproszenie wyślij e-mail z uzasadnieniem, dlaczego to właśnie ty powinieneś go otrzymać, na adres konkursy@nowiny24.pl.
Na wasze e-maile czekamy do 23.11.2017 do godz. 12.00
UWAGA! W temacie maila wpisz Filmowy Poranek, a w treści podaj swoje imię i nazwisko, nazwę filmu. Nagrodę otrzymają osoby, które prześlą e-maila z najbardziej oryginalnym uzasadnieniem. O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani e-mailem. Nagrody będą do odbioru w wybranym kinie (za okazaniem dokumentu tożsamości).

Wideo

Dodaj ogłoszenie