Wyniki: klasa A Stalowa Wola (17 kwietnia)

arka
Niespodzianka w Przędzelu. Faworyzowani piłkarze miejscowej Polonii musieli uznać wyższość Francesko Jelna.

GRUPA V

JUTRZENKA KOPKI - CERAMIKA HARASIUKI 2-2 (0-2)
BRAMKI: T. Nowakowski (75), Kostyra (76) - Muzyka (18), Blicharz (35).

Po uderzeniu z dystansu Blicharza Ceramika prowadziła do przerwy już 2-0, a oba gole bramki padły po "prezentach" obrony Jutrzenki. Miejscowi odpowiedzieli dwa razy w ciągu…dwóch minut. Nowakowski wpakował piłkę do siatki po rzucie rożnym, a Kostyra zdobył gola strzałem głową. W 60 minucie Szast nie wykorzystał rzutu karnego dla zespołu z Kopek.

WYNIKI: Orzeł Rudnik - KS Jarocin 4-0; Staromieszczanka Stare Miasto - Sparta Jeżowe 2-2; ŁKS Łowisko - KS Sarzyna 5-1; Polonia Przędzel - PUKS Francesco Jelna 0-2; Czarni Sójkowa - Azalia Brzóza Królewska 2-1; Azalia Wola Zarczycka - LKS Brzyska Wola 1-1; Advit Łętownia - LZS Rzeczyca Długa 1-5

GRUPA VI
Trzeci z rzędu mecz wygrali na wiosnę piłkarze z Jadachów, którzy tym razem zwyciężyli rywali z tarnobrzeskich Ocic. Do dużej niespodzianki doszło w Knapach, gdzie osłabiony kadrowo Kolejarz przegrał z Łęgiem Kopcie.

WYNIKI: LZS Jadachy - Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 2-1; Wisan Skopanie - Czarni Lipa 3-0; LZS Tarnowska Wola 3-2; Unia Skowierzyn - Radosan Radomyśl 1-2; Sokół Sokolniki - Ceramika Hadykówka 3-1; Kolejarz Knapy - Łęg Kopcie 1-3; Jeziorak Chwałowice - Truck Kotowa Wola 3-0; Wielowieś Tarnobrzeg - Sanna Zaklików 2-3.