Wyszedł z więzienia, zgubił się w Krośnie

  Wyszedł z więzienia, zgubił się w Krośnie

  Ewa Gorczyca, KMP Krosno

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Wyszedł z więzienia, zgubił się w Krośnie
  Wracający do domu z więzienia mężczyzna zabłąkał się w Krośnie i zadzwonił na policję, prosząc o pomoc.
  Wyszedł z więzienia, zgubił się w Krośnie
  Mieszkaniec Małopolski, dzień wcześniej opuścił zakład karny. Mężczyzna odbywał tam karę pozbawienia wolności i właśnie wracał do domu. Policjantom powiedział, że nie ma pojęcia, gdzie jest.

  - Rozmówca, który zadzwonił na numer alarmowy przedstawił się jako mieszkaniec gminy Alwernia, po czym stwierdził, że dzwoni z budki telefonicznej, nie wie gdzie się znajduje i jest mu zimno - relacjonuje Marek Cecuła, rzecznik KMP w Krośnie.
  - W trakcie dalszej rozmowy, dyżurny poprosił dzwoniącego o opisanie najbliższego otoczenia i na tej podstawie okazało się, że mężczyzna najprawdopodobniej jest w Krośnie na ul. Staszica. Skierowany na miejsce patrol, istotnie zastał go leżącego w śnieżnej zaspie, niedaleko budki.

  Policjanci ustalili, że 59-letni mieszkaniec województwa małopolskiego, który dzień wcześniej opuścił zakład karny w powiecie sanockim jest pijany i nie ma w okolicy rodziny ani znajomych, którzy mogą się nim zająć. W tej sytuacji (był już wieczór) funkcjonariusze podjęli decyzję o zatrzymaniu mężczyzny w policyjnym areszcie. Następnego dnia, po wytrzeźwieniu, wyruszył w dalszą drogę do domu.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (4)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (4) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo