1 liga futsalu. Heiro Rzeszów nie sprostało rywalowi z Krakowa [ZDJĘCIA Z MECZU I TRYBUN]

Grzegorz Kostka
Heiro przegrało 2:4
Heiro przegrało 2:4 Michał Czajka
Zespół Heiro Rzeszów przegrał w niedzielę przed własną publicznością z zespołem AZS UEK Kraków 2:4.

Heiro Rzeszów - AZS UE Kraków 2:4 (2:3)

Bramki: Rembisz 7, Przybyło 7 – Chlebda 12, Mroczka 16, Ptak 20, 39.

Heiro: Dybała, Łyko - Chudyba, Krzywonos, Lizak, Rembisz, Kusy, Leżoń, Londono, Piotrowski, Przybyło, Ryba, Wilk. Trener Damian Chudyba.

Rzeszowska ekipa dobrze zaczęła. Dwie zdobyte w krótkim czasie bramki dawały nadzieję na przełamanie złej passy i wywalczenie punktów. Niestety jeszcze w pierwszej połowie goście z Krakowa zdobyli trzy bramki. Po przerwie rzeszowianie starali się odrobić straty. W końcówce postawili wszystko na jedną kartę i stracili czwartego gola, który przesądził o trzech punktów przyjezdnych.