58.PLEBISCYT SPORTOWY | Ważne informacje dla kandydatów

EH
Udostępnij:
Gratulujemy nominacji do nagrody w PLEBISCYCIE SPORTOWYM NOWIN 2017. Już na wstępie życzymy wielu głosów i zwycięstwa. Oto kilka ważnych informacji o naszej akcji.

Aktualne wyniki głosowania i informacje o ważnych terminach i nagrodach można znaleźć pod adresem:

DODAJ ZDJĘCIE ORAZ LINK DO WYNIKÓW GŁOSOWANIA

Na liście aktualnych wyników przy imieniu i nazwisku lub nazwie drużyny może być umieszczone zdjęcie lub logo drużyny. To bardzo ważne! Dzięki temu zdobyć więcej głosów, bo głosujący łatwiej rozpoznają kandydata, na którego chcą oddać głos.
Dodatkowo zdjęcie na liście wyników może linkować do wskazanej przez kandydata strony internetowej lub profilu na Facebooku.

JAK WALCZYĆ O GŁOSY

Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim o głosy warto poprosić kibiców! Można też poinformować rodzinę i znajomych o udziale w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im na Facebooku lub e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania.

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:

  • opublikuj post na profilu lub fanpage'u z instrukcją głosowania. Zachęcaj do lajkowania, udostępniania i komentowania, odpowiadaj na komentarze
  • na czas trwania plebiscytu zmień tło na profilu lub fanpage'u
  • publikuj posty związane z głosowaniem np. dziękuj za głosy
  • utwórz na Facebooku wydarzenie związane z Twoim udziałem w plebiscycie i zaproś do niego znajomych. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu

BEZPŁATNE PLAKATY
Doskonale sprawdzają się także tradycyjne metody informowania o udziale w plebiscycie. Dla kandydatów bezpłatnie przygotowaliśmy plakaty zachęcające do głosowania oraz grafiki na Facebooka.

**[KLIKNIJ i pobierz materiały promocyjne

dla kandydatów i kibiców](https://nowiny24.pl/58-plebiscyt-sportowy-pobierz-materialy-promocyjne-dla-kandydatow-i-kibicow/ar/12727640 "KLIKNIJ i pobierz materiały promocyjne <br>dla kandydatów i kibiców")**

Informacje o akcji udziela Tomasz Gnap pod numerem tel. 697 770 406 (w godz. 9-17),
e-mail: [email protected]

Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)

Wideo