DevelopRes Szeregówki – więcej niż mieszkanie

Artykuł sponsorowany Developres
Znana z budowy nowoczesnych apartamentowców firma DevelopRes wchodzi na rynek z nowym produktem. To domki w zabudowie szeregowej, których budowa rozpocznie się w przyszłym roku na Drabiniance. Będzie ich 36.

- Stworzyliśmy nowoczesny projekt, który na tle konkurencji na pewno będzie się wyróżniał. Zależało nam, aby nasze szeregówki cechował nowoczesny design. Dzięki temu chcemy zaspokoić gusta nawet bardzo wybrednych klientów - zapowiada Bogusław Sobczyk, szef marketingu w firmie DevelopRes.

DevelopRes zapowiada realizację szeregówek w trzech etapach. Prace budowalne mają ruszyć w drugim kwartale przyszłego roku, a rezerwacja mieszkań będzie prowadzona od stycznia. Aktualnie można zapisać się na listę osób oczekujących, które w pierwszej kolejności będą mogły rezerwować swoje domki.

- Każdy segment to mieszkanie dwupoziomowe z garażem, o powierzchni około 100 metrów kwadratowych. Przed budynkiem każdy mieszkaniec otrzyma swój własny podjazd, na którym będzie można zaparkować drugi samochód. A od wewnętrznej strony szeregówki będą mieć działki, z przeznaczeniem na rekreację, na przykład ogródek albo miejsce do grillowania – mówi Bogusław Sobczyk.

Szeregówki powstaną w rejonie ulicy Nowowiejskiej na Drabiniance, niedaleko kompleksu Urocze Nowe Miasto, który również budował DevelopRes. Poza nowoczesną architekturą ich atutem będzie przede wszystkim znakomita lokalizacja. Bo chociaż urosną wśród domów jednorodzinnych, to mieszkańcy będą mogli szybko dotrzeć stąd do ścisłego centrum Rzeszowa. To miejsce, które jest jedną z najbardziej komfortowych lokalizacji w Rzeszowie. Osiedle Drabinianka i Nowe Miasto posiadają dobrze rozwiniętą infrastrukturę potrzebną do codziennego życia. Są tu sklepy, szkoły, przedszkola, kina itp. - W pobliżu można wsiąść w autobusu i szybko dostać się do ścisłego centrum miasta. A w niedalekiej odległości jest także Park Papieski i , tereny zielone nad Wisłokiem i kąpielisko Żwirownia – mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes.

Dodaj ogłoszenie