MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Dużo piłki, ale również boks czy żużel [SPORTOWY ROZKŁAD JAZDY]

Michał Czajka
Michał Czajka
archiwum PPG
Przed nami kolejny weekend sportowych emocji. Będzie coś dla fanów piłki nożnej, boksu, żużla i nie tylko.

BIEGI

Ultramaraton „Jaga-Kora” (pt. 16, s. 5.30; w Rymanowie-Zdroju).

V Bieg Uniwersału Połanieckiego (s. 17; w Połańcu).

4 Kryterium Biegowe Łopuszki Małej (n. 10).

8. Dębicka Dziesiątka (n. 12).

10 Leżajski Bieg Zośki Turosz (s. 10).

BOKS

Gala KnockOut Boxing Night 35 (pt. 17.30; w Rzeszowie Hala Podpromie).

PIŁKA NOŻNA

Kobiety – 1 liga: Resovia - Lech/UAM Poznań (s. 18).

2 liga: Wanda Nowa Huta (Kraków) - Sokół Kolbuszowa Dolna (n. 17).

3 liga: Sanovia Lesko - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (s. 17), Inter Gnojnica - Izolator Boguchwała (n. 12) .

Mężczyźni – PKO Ekstraklasa: ŁKS Łódź - Stal Mielec (s. 17.30)

Fortuna 1 Liga: Stal Rzeszów - Polonia Warszawa, Wisła Płock - Resovia (oba n. 15).

2 liga: Stal Stalowa Wola - Zagłębie II Lubin (s. 14)

3 liga: Karpaty Krosno - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (pt. 17), Czarni Połaniec - Wisłoka Dębica, Sokół Sieniawa - Avia Świdnik, Chełmianka Chełm - KS Wiązownica (wszystkie s. 17), Siarka Tarnobrzeg - Wieczysta Kraków (n. 17).

4 liga: Cosmos Nowotaniec - Błękitni Ropczyce (pt. 17.30), Lechia Sędziszów Małopolski - Wisłok Wiśniowa (pt. 18), Izolator Boguchwała - Stal II Rzeszów (s. 11), Głogovia Głogów Małopolski - Ekoball Sanok, Polonia Przemyśl - Stal Łańcut (oba s. 16), Pogoń-Sokół Lubaczów - Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 17), Igloopol Dębica - Legion Pilzno (s. 17.30), JKS Jarosław - Korona Rzeszów (s. 18), Sokół Kamień - Resovia II (n. 17).

Klasy O – Dębica: Chemik Pustków - LKS Pustków, LKS Głowaczowa - Kamieniarz Golemki, Dromader Chrząstów - Kolbuszowianka Kolbuszowa, Kaskada Kamionka - Czarnovia Czarna, Czarni Trześń - Stal II Mielec (wszystkie s. 17), Victoria Czermin - Sokół II Kolbuszowa Dolna (n. 11), LKS Żyraków - Piast Wolica Piaskowa (n. 12), Radomyślanka Radomyśl Wielki - Smoczanka Mielec (n. 15).

Jarosław: Biało-Czerwoni Kaszyce - LKS Skołoszów (s. 11), Orzeł Przeworsk - Czuwaj Przemyśl (s. 14), Wisełka Siennów - Piast Tuczempy, Santos Piwoda - Wólczanka Wólka Pełkińska, San Gorzyce - Start Pruchnik, Orkan Zapałów - Promyk Urzejowice (wszystkie s. 17), Dąb Dobkowice - Płomień Morawsko (n. 17), Gorliczanka Gorliczyna - Start Lisie Jamy (n .18).

Krosno: Nafta Jedlicze - Górnik Grabownica Starzeńska (s. 14.30), LKS Skołyszyn - Czarni 1910 Jasło (s. 17), Zamczysko Odrzykoń - LKS Czeluśnica (n. 11), Start Rymanów - Tempo Nienaszów (n. 15), Przełom Besko - Wiki Sanok, Przełęcz Dukla - Zamczysko Mrukowa (oba n. 16), Ostoja Kołaczyce - Bieszczady Ustrzyki Dolne (n. 17).

Rzeszów: Błękit Żołynia - Strumyk Malawa (s. 16.30), LKS Trzebownisko - Leśna Wólka Podleśna, KS Zaczernie - KS Dąbrówki, KS Przybyszówka - Grodziszczanka Grodzisko Dolne (wszystkie s. 17), LKS Jasionka - Strug Tyczyn (s. 18), Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina (s. 19), Iskra Zgłobień - Jedność Niechobrz (n. 15), Sokół Sokołów Małopolski - Włókniarz Rakszawa (n. 16).

Stalowa Wola: Stal Gorzyce - Transdźwig Stale, KS Jarocin - Jeziorak Chwałowice (oba s. 11), Azalia Wola Zarczycka - Sparta Jeżowe (s. 18), Siarka II Tarnobrzeg - Pogoń Leżajsk (n. 11), ŁKS Łowisko - LZS Ździary, Dolina-Tanew Wólka Tanewska - Stal Nowa Dęba, San Kłyżów - Stal II Stalowa Wola (wszystkie n. 16).

Klasy A – Dębica: Borowiec Straszęcin - Igloopol II Dębica (s. 13.30), Brzostowianka Brzostek - LKS Nagoszyn (s. 17), Team Przecław - Dąbrówka Stara Jastrząbka (s. 18), LKS Łopuchowa - LKS Wiewiórka (n. 13), Kłos Kawęczyn - Legion II Pilzno, KS Bystrzyca - Sokół Krzywa (oba n. 14), LKS Łęki Górne - LKS Stasiówka (n. 16).

Jarosław: Czarni Pawłosiów - Sanoczanka Święte (s. 14), Łęk Ostrów - Delin Munina, KS Szówsko - Szkło Młyny (oba s. 17), Wiraż Chłopice - Hetman Laszki, Dąb Cetula - LKS Manasterz, MKS Radymno - Fredro Surochów, Tęcza Jankowice – Wietlin, KS Węgierka - Iskra Zabłotce (wszystkie n. 17).

Lubaczów: Roztocze Narol - Rolnik Wólka Krowicka (n. 13), Graniczni Krowica - Gwiazda Wielkie Oczy, Huragan Basznia Dolna - Czarni Oleszyce (oba n. 16), Pogoń-Sokół II Lubaczów - Czerwoni Cewków, Juwenia Cieszanów - Zryw Młodów, Błękitni Futory - LKS Miękisz Nowy, Zdrój Horyniec - Zalew Stary Lubliniec (wszystkie n. 17).

Przemyśl: Tęcza Kosienice - Cresovia Kalników (n. 15), Unia Fredropol - LKS Batycze, Korona Olszany - Orzeł Torki, Pogórze Dubiecko - LKS Nakło, Polonia II Przemyśl - Granica Stubno, Gwiazda Maćkowice - Fenix Leszno, Korona Trójczyce - San Hurko/Hureczko, Żurawianka Żurawica - GKS Orły (wszystkie n. 17).

Przeworsk: Huragan Gniewczyna - Błękitni Grzęska (n. 16), Cresovia Krzeczowice - Piast Nowosielce, Błyskawica Rożniatów - Ostrovia Wola Buchowska, Strumyk Hawłowice - Żuraw Żurawiczki, Start Mirocin - Zorza Jagiełła (wszystkie n. 17).

Krosno 1: Górnik Strachocina - Cosmos II Nowotaniec (s. 16), LKS Pisarowce - Remix Niebieszczany (s. 16.30), Pionier Średnia Wieś - Zgoda Zarszyn (n. 11), LKS Płowce/Stróże Małe - LKS Długie (n. 13), Bieszczady Jankowce - Sanovia Lesko (n. 14), LKS Górki - Szarotka Uherce, LKS Izdebki - Orzeł Bażanówka (n. 16).

Krosno 2: Płomień Zmiennica - Jasiołka Jaśliska (s. 17), Cisy Jabłonica Polska - Burza Rogi (n. 11), Grabowianka Grabówka - Karpaty Klimkówka, LKS Haczów - Iwonka Iwonicz, Brzozovia Brzozów - Beskid Posada Górna (wszystkie n. 15), Iskra Iskrzynia - Wisłok Krościenko Wyżne (n. 16).

Krosno 3: Sparta Osobnica - Strzelec Frysztak, Orzeł Bieździedza - Liwocz Brzyska (oba s. 16), LKS Głowienka - KS Zarzecze (n. 15), Czardasz Osiek Jasielski - Sobniów Jasło, Orzeł Lubla - Orzeł Faliszówka, Tęcza Zręcin - Zorza Łęki Dukielskie (wszystkie n. 17), Wisłoka Niegłowice - Kotwica Korczyna (n. 18).

Rzeszów 1: Piast Nowa Wieś - Sokół Grodzisko (s. 17.30), TS Głogów Małopolski - GKS Niebylec (s. 18), LKS Głowienka - KS Zarzecze (n. 15), Czardasz Osiek Jasielski - Sobniów Jasło, Tęcza Zręcin - Zorza Łęki Dukielskie, Orzeł Lubla - Orzeł Faliszówka (wszystkie n. 17), Wisłoka Niegłowice - Kotwica Korczyna (n. 18), Junak Słocina - Grunwald Połomia, Albatros Szufnarowa - Heiro Rzeszów (oba n. 11), Zimowit Rzeszów - Wisłok Strzyżów (n. 15), Plantator Nienadówka - Novi Nosówka (n. 16), Trzcianka Trzciana - Bratek Bratkowice (n. 18).

Rzeszów 2: Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Herkules Trzebuska (pt. 18), Dynovia Dynów - Wola Dalsza (s. 17), Markovia Markowa - Astra Medynia Głogowska (n. 12), Zorza Trzeboś - Rzemieślnik Strażów (n. 16), HALO Hyżne - Iskra Jawornik Polski (n. 17).

Rzeszów 3: Błękitni Siedlanka - Korona Majdan Królewski (s. 17), Sokół Pień - Pitmark Jaślany (s. 17.30), Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Atut Podborze, Zryw Dzikowiec - Tempo Cmolas (oba n. 11), Start Wola Mielecka - Raniżovia Raniżów (n. 16), Sokół III Kolbuszowa Dolna - Sokis Chorzelów (n. 17.30), Zacisze Trześń - Jamnica Dulcza Wielka (n. 18).

Stalowa Wola 1: LZS Jadachy - Junior Zakrzów (s. 13.30), Bukowa Jastkowice - LZS Rzeczyca Długa (s. 16), Czarni Lipa - Słowianin Grębów (s. 18), Unia Skowierzyn - San Wrzawy, Sokół Sokolniki - LZS Żabno, Wisan Skopanie - Kolejarz Knapy (wszystkie n. 16), LZS Wola Rzeczycka - Olimpia Pysznica (n. 18).

Stalowa Wola 2: Ceramika Harasiuki - Podlesianka Kamień, Retman Ulanów - San Wierzawice (oba s. 14), PUKS Francesco Jelna - Górnovia Górno (s. 16), LZS Podwolina - KS Sarzyna (s. 17.30), Staromieszczanka Stare Miasto - Sokół Hucisko (s. 18), Łęg Stany - Advit Łętownia (n. 16), Unia Nowa Sarzyna - LKS Brzyska Wola (n. 17).

Klasy B – Dębica 1: Gród Będziemyśl - Korona Góra Ropczycka (s. 16), LZS Mała - Olimpia Nockowa (s. 17), Lechia II Sędziszów Małopolski - Borkovia Borek Wielki (n. 14), Victoria Ocieka - Inter Gnojnica (n. 17).

Dębica 2: Dąb Żdżary - Strażak Lubzina, Paszczyniak Paszczyna - TS Jodłowa (oba s. 17)

Jarosław: Makovia Makowisko - Victoria Kidałowice, Łęg Łowce - LKS Duńkowice, Sanovia Michałówka - Korona Tuchla, Piast II Tuczempy - Strażak Sośnica, Przedmieście Jarosław - Łazowianka Łazy, Wesoła Zadąbrowie - Wisznia Nienowice (wszystkie n. 14).

Lubaczów: Tanew Wola Wielka - Victoria Stary Dzików (s. 16), Kamieniarz II Golemki - LKS Brzeźnica (n. 11), Roztocze Ruda Różaniecka - Piast Antoniki, Błękitni Zalesie - Walter Opaka, Legia Oleszyce - Leśnik Płazów (wszystkie n. 14), Start II Lisie Jamy - LKS Mołodycz (n. 15).

Przemyśl: Grom Wyszatyce - Artmax Pikulice (n. 12), Bizon Medyka - LKS Ujkowice, Czarni Bolestraszyce - Rada Orzechowce, Wiar Huwniki - Walawianka Walawa, LKS Niziny - LKS Olszynka, Fort Jaksmanice - KS Arłamów (wszystkie n. 14).

Przeworsk: Błękitni Maćkówka - PKS UNUM Babice, Huragan Rozbórz Długi - Gacovia Gać, Iskra Cieszacin Wielki - KS Kisielów, Nafta Gaz Jodłówka - Pogórze Rokietnica (wszystkie n. 14), Błyskawica Rozbórz - Błękitni Wierzbna (n. 16), Alabaster Łopuszka Wielka - KS Pełnatycze (n. 17).

Krosno 1: Juventus Poraż - Nelson Polańczyk (n. 11), LKS Czaszyn - LKS Tarnawa (n. 13), Zalew Myczkowce - Pogórze Srogów Górny, Lotniarz Bezmiechowa - Gabry Łukowe, Osława Zagórz - San Mrzygłód (wszystkie n. 14), Otryt Lutowiska - Bieszczady II Ustrzyki Dolne (n. 17).

Krosno 2: LKS Hłudno - Zryw Dydnia, Orion Pielnia - Jutrzenka Jaćmierz (oba n. 11), Victoria Niebocko - LKS Wzdów (n. 13), Victoria Pakoszówka - LKS Golcowa (n. 17).

Krosno 3: Florian Rymanów Zdrój - Iskra Przysietnica, Sokół Domaradz - LKS Kombornia, Orzeł Pustyny - Błękitni Jasienica Rosielna (wszystkie n. 11), LKS Wesoła - Górnik II Grabownica Starzeńska (n. 13), JKS Jasionów - LKS Trześniów (n. 14).

Krosno 4: Polonia Kopytowa - Jasiołka Świerzowa (s. 17), KS Szczepańcowa - Guzikówka Krosno, Nurt Potok - LKS Lubatowa, Rędzinianka Wojaszówka - Nafta Chorkówka (wszystkie n. 11).

Krosno 5: Dragon Nowy Glinik - KS II Zarzecze, LKS Warzyce - Standart Święcany, Wisłoka Błażkowa - Zorza 03 Łubienko, LKS Brzezówka - Tajfun Łubno Szlacheckie (wszystko n. 11), Wisłoka Nowy Żmigród - Jasiołka Szebnie, Gaudium Łężyny - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki (oba n. 16).

Rzeszów 1: Dąb Dąbrowa - Mrowlanka Mrowla (s. 16.30), Start Borek Stary - Rudzik Rudna Mała (s. 17), Resovia III - Rudnianka Rudna Wielka (n. 10), Orzeł Wysoka Głogowska - Grunwald Budziwój (n. 11), Świlczanka Świlcza - KS Baranówka, Victoria Budy Głogowskie - LKS Biała (oba n. 14).

Rzeszów 2: Start Lubenia - Granit Wysoka Strzyżowska, Płomyk Lutoryż - Korona Dobrzechów, Diament Pstrągowa - Czarni Czudec (wszystkie n. 11), KS Godowa - Orły Pstrągówka (n. 11.30), LKS Hermanowa - Grom Mogielnica (n. 14).

Rzeszów 3: KS Pawłokoma - Orzeł Harta (n. 12), Dąb Kosina - Czarni Kraczkowa (n. 14), Galicja Chmielnik - Arka Albigowa (n. 15), Grom Handzlówka - Orzeł Wysoka (n. 16).

Rzeszów 4: Wisłok Czarna - ŁKS Łukawiec (n. 11), Stobierna-Krzywe Stobierna - KS Terliczka, Włókniarz II Rakszawa - Palkovia Palikówka (oba n. 14), Start Brzóza Stadnicka - UKS SMS Rzeszów (n. 16.30), Jawor Krzemienica - LKS Łąka (n. 17).

Rzeszów 5:  Strażak Grochowe - Złotniczanka Złotniki (s. 16), LKS Dębiaki - Grunwald Padew Narodowa, Rzędzian Rzędzianowice - Kolorado Wola Chorzelowska, Grom Krzemienica - Sokół Malinie (wszystkie s. 17), Błysk Górki - LKS Babicha (n. 11), Wisła Gliny Małe - Florian Ostrowy Tuszowskie, Jutrzenka Ławnica - Wiśnia Trzciana (oba n. 14).

Rzeszów 6: Orły Ruda - Janovia Janowiec (s. 16), LKS Wierzchowiny - Apollo Dulcza Mała, Radomyślanka II Radomyśl Wielki - Hetman Dąbrówka Wisłocka (oba n. 11), Potok Dobrynin - Piast Wadowice Górne (n. 13), KS Zgórsko - Iskra Łączki Brzeskie (n. 14), KS SMP Tuszyma - Madras Goleszów (n. 16).

Rzeszów 7: LKS Hucina - Marmury Przyłęk (n. 11), Wilga Widełka - Kolbuszowianka II Kolbuszowa (n. 14), Huragan Przedbórz - Werynianka Werynia (n. 16).

Stalowa Wola 1: KS Wydrza - KS Cygany (s. 16), LZS Krzątka - KS Żupawa, Koniczynka Ocice - OKS Wielowieś, LZS Tarnowska Wola - KS Wola Baranowska (wszystkie n. 13), Strzelec Dąbrowica - Iskra Sobów (n. 14.30), Łęg Kopcie - Wspólnota Serbinów (n. 17).

Stalowa Wola 2: Czarni Sójkowa - LZS Przędzel (s. 15), LZS Turbia - Sanna Zaklików (s. 16), WKS Kurzyna - Milenium Bieliny, Orzeł Rudnik nad Sanem - Jutrzenka Kopki, KP Zarzecze - Orzeł Glinianka (wszystkie n. 13), LZS Kotowa Wola - Huragan Zdziechowice (n. 17).

Stalowa Wola 3: GKS Groble - Jutrzenka Dębno, Azalia Brzóza Królewska - Jodła Przychojec (oba s. 17), Victoria Giedlarowa - Rotunda Krzeszów (s. 17.30), Azalia II Wola Zarczycka - Złotsan Kuryłówka (n. 11), Atlantic Chałupki Dębniańskie - Grabniak Hucisko (n. 16), Orzeł Biedaczów - KS Łukowa (n. 17), Wólczanka Wólka Grodziska - Kłyż Tarnogóra (n. 18).

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW

U-17: Igloopol Dębica - Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok - Stal Rzeszów (oba n. 13).

U-15: Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz (s. 11.30).

WYŚCIGI SAMOCHODOWE

21. Wyścig Górski Prządki (pt. i s. 9.30, n. 9).

ŻUŻEL

Metalkas 2. Ekstraliga: Cellfast Wilki Krosno – Arged Malesa Ostrów (n. 14).

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

STUDIO EURO PO HOLANDII

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24