Fogo Futsal Ekstraklasa. Eurobus Przemyśl dobrze zaczął, ale to Piast Gliwice zdobył trzy punkty

Eurobus Przemyśl (czerwone stroje) powalczył z Piastem, jednak punkty pojechały do Gliwic. Eurobus Przemyśl
Pierwsza połowa dawała nadzieję przemyskim kibicom, niestety po przerwie bramki zdobywał tylko Piast.

Eurobus Przemyśl - Piast Gliwice 2:5 (2:2)

Bramki: 1:0 E. Kiełbasa 1, 1:1 Cadini 4, 1:2 Matras 10, 2:2 Zanko 12, 2:3 Cadini 24, 2:4 Teixeira 26, 2:5 Lazzaretti 31

Eurobus: Kuźma, Koltok – Wielgosz, Neme ż, Demski, E. Kiełbasa, Sarzyński, Zanko, Bała ż, Rudnicki, Porras ż, Wanat ż, Pawlak. Trener Krzysztof Kusia i Adriano Ambrosio Ribeiro.

Piast: Cypun, Janiszewski – Gitahy ż, Gonzalez ż, Rosa, Bruno ż cz [12], Roll, Bortoletto, Pegacha ż, Zatovic, Matras, Cadini ż, Lazzaretti ż cz [31], Teixeirra Trener Orlando Duarte.

Eurobus do meczu z Piastem przystąpił z dwójką nowych trenerów, Krzysztofem Kusią i Adriano Ambrosio Ribeiro. Dwójka ta zastąpiła Roberta Kurosza, dotychczasowego trenera, który z tą drużyną przeszedł szlak od drugiej ligi do Fogo Fustal Ekstraklasy. Gospodarze kompletnie zaskoczyli rywala i już w pierwszej minucie po uderzeniu Eryka Kiełbasa wyszli na prowadzenie. Przyjezdni szybko opanowali sytuację i już po trzech minutach doprowadzili do wyrównania i po chwili wyszli na prowadzenie. W 12 minucie doszło do dużego zamieszania, z czego skorzystał Zanko doprowadzając do wyrównania.

Druga połowa rozpoczęła się źle dla przemyślan. Piast dość szybko zdobył gola, który dał im ponownie prowadzenie, a dwie minuty później ukąsił ponownie. Wynik spotkania ustalił Lazzaretti w 31 minucie.