KAMIQ – premiera najnowszego modelu ŠKODA w Krasnem koło...

  KAMIQ – premiera najnowszego modelu ŠKODA w Krasnem koło Rzeszowa

  Materiał promocyjny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  KAMIQ – premiera najnowszego modelu ŠKODA w Krasnem koło Rzeszowa
  1/3
  przejdź do galerii
  W dniach 27-29 Września (piątek-niedziela) czeka nas nie lada gradka, w postaci premiery najnowszego modelu marki ŠKODA – miejskiego SUV-a o nazwie KAMIQ.
  Wydarzenie to będzie miało miejsce w salonie samochodowym ŠKODA INTER AUTO w Krasnem (koło Rzeszowa), a dla odwiedzających przewidziano konkurs z główną nagrodą w postaci roweru marki ŠKODA.

  Każdy z Gości salonu będzie miał możliwość umówienia się na bezpłatną Jazdę Próbną ŠKODA KAMIQ oraz pozostałymi modelami obecnie oferowanymi przez czeskiego producenta samochodów. Dla zdecydowanych Klientów przewidziano również dodatkowe rabaty za zakup samochodu oraz akcesoria.

  ŠKODA KAMIQ:

  Wraz z nowym modelem ŠKODA KAMIQ marka dodaje trzeci model do swojej oferty SUV-ów na rynku europejskim, tym samym wchodząc po raz pierwszy na dynamicznie rozwijający się segment miejskich SUV-ów.

  KAMIQ łączy w sobie najważniejsze zalety aut z tego segmentu, a więc większy prześwit, podwyższoną pozycję, zwinność auta kompaktowego oraz emocjonujący design, charakterystyczny dla nowego języka stylistycznego marki ŠKODA.

  Dzięki nowoczesnym systemom wspomagania kierowcy, systemom multimedialnym, przestronnemu wnętrzu i licznym funkcjom Simply Clever nowy model KAMIQ doskonale sprawdzi się jako stylowe auto miejskie, ale również i towarzysz na dłuższą podróż dla całej rodziny – w prawdziwym stylu marki ŠKODA.

  ADRES:

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na premierowe Dni Otwarte ŠKODA KAMIQ oraz do kontaktu z pracownikami salonu, pod adresem:

  ŠKODA INTER AUTO
  KRASNE 7, 36-007 KRASNE
  TEL. 17 785 01 00
  salon@interauto.rzeszow.pl
  www.interauto.rzeszow.pl

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo