Klasa A i B Stalowa Wola. Trzynaście bramek w meczu Transdźwig Stale - Unia Skowierzyn

mił, kara
Archiwum
W meczu grupy 1 stalowowolskiej klasy A Transdźwig Stale rozgromił Unię Skowierzyn 9:4. W klasie B sporo goli padło w Tarnogórze.

Klasa A Stalowa Wola 1

Na nudę nie mogli narzekać kibice, którzy wybrali się na pojedynek Transdźwig Stale - Unia Skowierzyn, bo padło w nim aż trzynaście bramek. Po pewne trzy punkty sięgnął również Jeziorak Chwałowice.

Strzelec Dąbrowica - LZS Zbydnów 2:3

Mecz Kępie Zaleszańskie - Kolejarz Knapy został przełożony.

Klasa A Stalowa Wola 2

Francesco Jelna pokonała Rzeczycę Długą po emocjonującej grze. Gola dającego zwycięstwo strzelił, 5 minut przed końcem podstawowego czasu gry, Krzysztof Padowski. W meczu Zarzecza z Łowiskiem do przerwy utrzymywał się remis, w drugiej połowie sprawy w swoje ręce wzięli Wójcik i Dul i poprowadzili swój zespół do zwycięstwa.

Kuryłówka ograła na inaugurację ligi Wierzewice 3:1. Trzema bramkami, w tym jedną z rzutu wolnego, popisał się Mazurkiewicz. Staromieszczanka rozbiła Jarocin 4:2, a o dobry wynik zadbali Marcin Baj, Marcin Baj "Drugi" i Marcin Baj "Trzeci", ten ostatni zapisał na swoim koncie dwa trafienia. Dla Jarocina dwa razy skutecznie strzelił Pliszka.

Victoria Giedlarowa pewnie ograła Sokoła Hucisko, po pierwszej połowie prowadziła 2:0, w drugiej części gry rywale walczyli, ale to nie wystarczyło na dobrze dysponowanych gospodarzy. Podziałem punktów zakończył się mecz Sarzyny z Podlesiem. Dobry występ zanotował Dominik Story - strzelca dwóch bramek dla gości.

Remisowo było także w spotkaniu: Brzóza Królewska - Łęg Stany. Kania z zespołu gospodarzy dwa razy skierował piłkę do siatki. Ostrej walki nie zabrakło w meczu Wólki Tanewskiej z Podwoliną, ostatecznie to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa.

Rzeczyca Długa - Francesco Jelna 2:3 (1:1)

Bramki: M. Zygmunt 43, P. Butryn 71 - samobójcza 6, Bartłomiej Miazga 75, Krzysztof Padowski 85;

Rzeczyca Długa: Tabaka, Chciuk, M. Butryn, Zygmunt, Żurawski, Wierny (65 M. Markut), Sikora ż, K. Markut, Maleszyk, Golik, P. Butryn (90 Bednarz).

Jelna: Bielak, Dąbrowski, Fil, Golik ż (46 Kozyra), Jagiełło, Krzemiński, B. Miazga, P. Miazga, D. Miazga, Padowski (86 Baran), Zygmunt.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Zarzecze - Łowisko 3:1 (1:1) Szpyra, Wójcik, Dul - Kamil Delekta;

Złotsan Kuryłówka - Wierzawice 3:1 (0:0) P. Mazurkiewicz 47, 70, 85-wolny - 55 rzut karny;

Staromieszczanka Stare Miasto - Jarocin 4:2 (0:2) Marcin Baj 49, Marcin Baj "Drugi" 53, Marcin Baj "Trzeci" 75, 85 - Pliszka 29, 43;

Victoria Giedlarowa - Sokół Hucisko 3:1 (2:0) Piotr Baliga 28, J. Heliniak 37, Z. Mędrek 84 - Kołodziej 65;

Sarzyna - Podlesianka Podlesie 3:3 (1:1) Kusiak 21, Paszek 56, Grabek 75 - Dominik Story 5, 50 - karne, Krystian Surdyka 85;

Azalia Brzóza Królewska - Łęg Stany 2:2 Kania 13, 22 - Marcin Michalski, Mateusz Tłusty;

Tanew Wólka Tanewska - Podwolina 4:3 Szwedo 9, Pieróg 16, Kuczera 30, Ciosmak 53 - Kowal-karny, Łątka, Erdzik.

Klasa B Stalowa Wola 3

Hat-trickiem rozpoczął sezon Kamil Kruczkowski z Łętowni, oprócz niego do siatki rywali trafił jeszcze Damian Szczerbaty. Azalia Wola Zarczycka rozgromiła Tarnogórę 6:2, po dwie bramki na swoim koncie zapisali Półćwiartek z zespołu gospodarzy i A. Sobota z drużyny gości. O wielkiej chęci gry może świadczyć fakt, że mimo wysokiego prowadzenia goście grali do końca, strzelając ostatnią bramkę w 81 minucie spotkania.

Jutrzenka Kopki ograła Polonię Przędzel po golu Tomasza Maczugi. Zespół z Łukowej wygrał pewnie z Jodłą Przychojec, dwa trafienia zanotował Marek Kostyra. Hucisko zwycięsko wyszło z boju z drużyną z Harasiuków, dobrą dyspozycją popisał się J. Partyka.

WYNIKI:

Jodła Przychojec - Łukowa 0:3 Krzysztof Szuper, Marek Kostyra dwie;

Wólczanka Wólka Grodziska - Majdan Łętowski 0:0 (0:0);

Kłyż Tarnogóra - Azalia Wola Zarczycka 2:6 (1:3) K. Półćwiartek 20, 80 - A. Sobota 16, 55, K. Flis 19, Dec 41, M. Bogdan 65, G. Sobota 81;

Polonia Przędzel - Jutrzenka Kopki 0:1 (0:0) T. Maczuga 65;

Tanew Harasiuki - Grabniak Hucisko 2:5 (1:2) Waliłko 32, Chudy 73 - J. Partyka 10, 60, D. Grab 31, Karol Bartłomiej 73, H. Tryka 85;

Orzeł Biedaczów - Advit Łętownia 2:4 dla gości strzelali: Kamil Kruczkowski trzy, Damian Szczerbaty