Klasa B Stalowa Wola. Łęg Kopcie rozbił LZS Jadachy, a Kłyż Tarnogóra nie dał szans Złotsanowi Kuryłówka

red.
Archiwum
W grupie 1 bardzo ciekawe było spotkanie Koniczynki Ocice-Tarnobrzeg z Płomieniem Trześń.

Grupa 1

Niecodziennym wynikiem zakończył się mecz w Kopciach, gdzie miejscowy Łęg wygrał aż 9:0. Bardzo wyrównane było spotkanie w Ocicach pomiędzy tamtejszą Koniczynką a Płomieniem Trześń. Ostatecznie drużyny podzieliły się punktami, ale gospodarze mają czego żałować, bo jeszcze na 2 minuty przed końcem mieli stuprocentową sytuację, której nie wykorzystali.

WYNIKI:

Iskra Sobów – Junior Zakrzów nie odbył się, gospodarze nie przystąpili do meczu;

Łęg Kopcie – LZS Jadachy 9:0 (2:0) Deptuch cztery, Kopeć dwie, Sobala dwie, Rębisz;

Koniczynka Ocice – Płomień Trześń 2:2 (1:1) Dziadura dwie - Mendrykowski 30, Żyła 80;

LZS Furmany – LKS Tarnowska Wola 3:2 (2:0) Wieczorkiewicz dwie, Szpara - Gil 48 i 55;

Kolejarz Knapy – Płomień Chmielów 3:0 (2:0) Lewicki dwie, Bogdan;

WKS Zabrnie – KS Cygany 0:1 (0:1) Ordon 15.

Grupa 2

Stalowa Wola i Kotowa Wola pewnie ograły swoich rywali. W ekipie Stalowej Woli dwoma bramkami popisał się Rogowski. W drużynie Kotowej Woli dobrą dyspozycją strzelecką wykazał się Zalewski i zaliczył hat-tricka.

WYNIKI:

Stalowa Wola - Majdan Zbydniowski 5:0 (4:0) R. Rogowski 4, 9, D. Pawlik 26, K. Grabowski 45, K. Muc 60;

Lotnik Turbia - Podwolina 2:2 (1:2) T. Oczak 12, O. Matera - Łątka, Lichy;

Orzeł Glinianka - Ceramika Harasiuki 0:0;

Huragan Zdziechowice - Zbydniów 1:2 (0:1) D. Bryczek 75 - M. Ryba 13, M. Drozd 58;

Kotowa Wola - Kurzyna 5:0 (2:0) D. Tworzydło 43, B. Idec 60, K. Zalewski 70, 78, 84;

Kępie Zaleszańskie - Jaruga Bieliniec mecz się nie odbył, goście nie dojechali na spotkanie.

Pauza: Milenium Bieliny.

Grupa 3

Wierzawice i Tarnogóra bardzo pewnie wygrały swoje spotkania, kolejno: 6:0 i 7:0. Przekonujące zwycięstwo zapisali na swoich kontach także piłkarze z Przędzela - zwyciężyli z Wólką Tanewską 8:3. Piłkarze z Łętowni przegrywali do przerwy 1:2, w drugiej połowie pokazali jednak swoją siłę, strzelili trzy bramki i cieszyli się ze zwycięstwa.

WYNIKI:

Przędzel - Wólczanka Wólka Grodziska 8:3 (4:1) Cz. Powęska, P. Juśko, Ł. Kluk dwie, D. Warchoł trzy, M. Warchoł - Kryła 30, D. Pytel 55, Kulpa 66;

Orzeł Rudnik - Łukowa 0:1 (0:0) Krzysztof Baj 83;

San Wierzawice - Jutrzenka Kopki 6:0 (4:0) T. Pustelny 7, 38, A. Kątnik 30, S. Heliniak 32, J. Majkut 46, M. Płoszaj 69;

Kłyż Tarnogóra - Złotsan Kuryłówka 7:0 (3:0) Z. Misiak, M. Bednarz dwie, Ł. Horzempa dwie, S. Maczuga, A. Smoła;

Górnovia Górno - Jodła Przychojec 5:0 (2:0) H. Słonina trzy, K. Piersiak, P. Piersiak;

Orzeł Biedaczów - Majdan Łętowski 1:1 (0:1) Kosior 68 - D. Woźniak 33;

Advit Łętownia - Grabniak Hucisko 4:2 (1:2) dla gości trafili: B. Kargol, P. Kotuła.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani