Grom Handzlówka - Wisłok Strzyżów 0:3 (0:0)

Bramki: Grodzki 48, Krok 63, Baran 89-karny.

Grom: Bekierski - Mijalny, Lenar, Bożętka, Leśniak - Czarnota, Paluch, Olszaniecki (78 Sitek), Osiniak (90 Chmiel), Chrzan (69 Cwynar), Gaweł. Trener Jan Kłusek.

Wisłok: Kukulski żk - Piechowiak (90 Nowak), Kwaśniczko, Włodyka, Draga, Pałys (80 Sz. Margański), Durek, Grodzki (97 W. Margański), Wójtowicz, Krok żk (90 Ćwiklik), Rusin (69 Baran). Trener Maciej Rusin.

Sędziował D. Pytel (Rzeszów). Widzów 50.

W pierwszej połowie to gospodarze mieli lepsze okazje na zdobycie bramki. W 26. minucie w sytuacji sam na sam znalazł się Paluch, ale huknął nad poprzeczką. Ten sam zawodnik, tuż przed przerwą, ponowne strzelał na bramkę Kukulskiego, ale tym razem lepszy był ten drugi. Po zmianie stron goście wyszli bardziej skoncentrowani i ostro rzucili się na rywala. Na efekty nie trzeba było czekać. Gospodarze wyrównali, ale ze spalonego i bramki nie uznano. W końcówce miejscowi opadli z sił i dali się zdominować liderowi.

Jedność Niechobrz - Iskra Jawornik Polski 2:2 (0:1)

Bramki: G. Pawełek 36, 53 - Kłeczek 72-karny, Lib 82.

Jedność: Jodłowski - Lib, Rka, Kucharzyk (60 Lenik), Gorzelany (46 Bać), Kocurek (46 Wrona), Kłeczek, Bosek (46 Byjoś), Kalandyk, Trznadel (46 Micał), Szeliga. Tr Marek Kramarz.

Iskra: Piestrak żk żk czk [72] - Stanowski, Kawalec, Pieniądz, Kasznia, Makara, Trzyna (76 Szmulik), Olejarz I (90 Jamrozik), G. Pawełek, Flieger żk, Sowa. Trener Maciej Pinda.

Sędziował Sitarz (Rzeszów). Widzów 100.

Jedność wyjątkowo zagrała ten mecz w roli gospodarza w Boguchwale. - Nasza murawa była napowietrzana i rekultywowana. Przez tydzień nie możemy na niej grać - tłumaczył Marek Krupa, prezes Jedności. Bramki na IzoArenie nie przypadły do gustu gospodarzom, którzy marnowali akcję za akcją. Dużo lepiej czuł się na boisku Grzegorz Pawełek, autor dwóch bramek z wolnego dla Iskry. Z kolei z drugiej strony karnego nie wykorzystał Kłeczek. W przerwie trener Jendości posłał do boju, aż czterech świeżych graczy. Początkowo niewiele się zmieniło, bo Iskra podwyższyła na 2:0 i miała okazję na kolejne trafienie, ale Olejarz zmarnował sam na sam. To się zemściło gospodarze odrobili straty, choć mogli to spotkanie nawet wygrać.

KS Stobierna - Crasnovia Krasne 2:0 (1:0)

Bramki: Kamiński 18, Metenka 66.

Stobierna: Fabiński - B. Grzesik I, Dziedzic żk, Ł. Lepionka, D. Uram I - Gdula I, Kamiński (90 Chmiel), Metenka żk (75 Kuca), Wiech, G. Płonka (78 Dworak) - Jagusiak (71 Drzał). Trener Artur Marciniak.

Crasnovia: Wilk - Węgrzyn żk, GwizdakI, Tekiela, Adamski - Rozborski, Gwazdacz, Gurak, Chrapek, KrzakI - A. Szczepański. Trener Przemysław Matuła.

Sędziował G. Gawron (Mielec). Widzów 150.

Oba zespoły zagrały odważnie i jak na tą ligę bardzo kreatywnie. Pierwszy kwadrans wróżył, że mecz będzie wyrównany. Gospodarze jednak wyszli na prowadzenie i nieco osiedli na laurach, wtedy kilka okazji bramkowych stworzyła sobie Crasnovia, ale bez powodzenia. Po przerwie gra się wyrównała, ze wskazaniem na Stobierną, z kolei Crasnovia groźnie kontrowała, Druga bramka odebrała gościom nadzieję na korzystny wynik.

Korona Bendiks Rzeszów - Bratek Bratkowice 1:4 (0:3)

Bramki: Weres 57 - M. Hejnig 3, P. Hejnig 27, Czaja 43-karny, 87.

Korona: Świder (46 Raczek) - Siudy żk, Ferenc, Ryżak, B. Kozicki, M. Kozicki (80 Porada), Gołda, Weres, Omiotek, Smalarz (75 Obuch), Zieliński. Trener Zdzisław Napieracz.

Bratek:
Kozak - Bąk I, Tarczyński, Ciszewski, K. Hejnig, M. HejnigI, P. HejnigI, Sałagaj (87 Jastrzębski żk), Czaja (80 Maksymiak), Kurowski. Trener Jacek Sowa.

Sędzia M. Krasowski (Leżajsk). Widzów 150.

Pierwsze bramki dla Bratka obciążają konto bramkarza gospodarzy, który dwukrotnie nie popisał się swoimi interwencjami. Mecz mógł potoczyć się inaczej, ale Zieliński dwukrotnie spudłował w dogodnych sytuacjach, a Weres w pierwszej połowie trafił w słupek, a w drugiej w poprzeczkę.

POZOSTAŁE WYNIKI: Reslogistic Błażowianka - Astra Medynia Głog. 5:2 (2:1) M. Kruła 9, 88, Karnas 32, P. Kruła 52, W. Kruczek 77 - Oswald 14, Micał 86; LKS Jasionka - Sawa Sonina 2:3 (0:2) M. Pilecki 62, 80 - Sobek 13, Słonina 26, Walas 83, Strumyk Malawa - Resovia II 7:1 (4:0) Tokarz trzy, Lelek, R. Gaweł, Paśkiewicz, Put - Chamera, Dynovia Dynów - Sokół Sokołów Młp. 0:2 (0:1) M. Uram 33, 75; w 29 minucie czerwoną kartkę otrzymał Juszczyński (Dynovia). W zaległym meczu Dąbrówki - Strumyk 1:4 (1:1) Bielec 36 - Bereś 23, Mendoń 44, Odrzywolski 89, Lech 90.