Od 2002 roku prowadzi Zakład Tłuszczowy „Białoboki”, który zajmuje się skupem i przetwórstwem ziarna rzepaku. W początkowej fazie produkowano w nim olej na biopaliwa, a od maja 2010 roku olej spożywczy nierafinowany, tłoczony na zimno o nazwie Olej Podkarpacki. Mężatka od 32 lat, matka 4 dzieci (3 córki i syn).

 

Jadwiga Kuźniar została nominowana do konkursu Kobieta Przedsiębiorcza 2011

Najważniejsze osiągnięcia

Pani Jadwiga Kuźniar ma na swoim koncie wiele osiągnięć, a najważniejsze z nich to: pierwsze miejsce w 2010 r. w konkursie Agro-Liga w kategorii najlepsza firma woj.

podkarpackiego (na szczeblu wojewódzkim), laureat krajowy Agro-Ligi 2010 - puchar Prezesa ARR, list gratulacyjny od Prezydenta RP za podkarpacki olej rzepakowy tłoczony na zimno, otrzymanie odznaki honorowej „Zasłużony Dla Rolnictwa” od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, otrzymanie w 2010 r. w konkursie „Nasze Dobre Podkarpackie” - znaku jakości Nowin - wyróżnienie za wprowadzenie do produkcji podkarpackiego oleju rzepakowego.

W maju 2011 r. prowadzona przez nią firma otrzymała statuetkę oraz licencję do posługiwania się Godłem Promocyjnym AGRO POLSKA na podkarpackim oleju rzepakowym jadalnym, a w grudniu 2011 r. nominację do Orła Agrobiznesu - nagroda Agencji Promocyjno-Wydawniczej EMS.

Największy sukces w 2011 roku

Jadwiga Kuźniar za swój największy sukces w 2011 r. uważa fakt, iż prowadzony przez nią zakład, na Międzynarodowych Targach Poznańskich, został laureatem XV edycji Inicjatywy Stowarzyszenia im. Eugeniusza Kwiatkowskiego i uzyskał tytuł Polski Producent Żywności 2011, a także pierwsze miejsce w konkursie „Nasze Dobre Podkarpackie” organizowanym przez Gazetę Codzienną Nowiny.

Jeśli uważasz, że Jadwiga Kuźniar powinna zwyciężyć w naszym konkursie, wyślij SMS na numer 72466 w treści napisz nkobieta.8. Koszt jednego SMS-a 2,46 zł z VAT.

Aktualny ranking głosowania Czytelników