MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Uroczysta gala Liderzy Regionu 2024 za nami. Statuetki wręczone! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Urszula Sobol, Paweł Dubiel
Liderzy Regionu. W naszym regionie znajdują się firmy i instytucje, które nie tylko osiągają sukcesy, ale również dbają o dobro społeczności lokalnej
Liderzy Regionu. W naszym regionie znajdują się firmy i instytucje, które nie tylko osiągają sukcesy, ale również dbają o dobro społeczności lokalnej Paweł Dubiel
Na uroczystej gali w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie przyznaliśmy 17 prestiżowych tytułów Lidera Regionu, wyróżniając nietuzinkowe firmy, instytucje i samorządy z Podkarpacia.
od 7 lat

To już 13. edycja nagrody Lider Regionu, która od ponad dekady wyróżnia dynamiczne i kreatywne firmy, instytucje i samorządy na Podkarpaciu. Ta długoletnia tradycja jest dowodem na obecność licznych pionierów przedsiębiorczości i innowacji w regionie, szczególnie w obszarach nowych technologii i nowatorskich metod zarządzania.

Dodatkowo, istnieją instytucje i samorządy, które wybijają się ponad przeciętność, wnosząc istotny wkład w rozwój naszego województwa.

Prestiżowa statuetka Lidera Regionu zobowiązuje

Podczas uroczystej gali w Hotelu Prezydenckim prestiżowymi statuetkami nagrodziliśmy 17 Liderów Regionu 2024. Laureaci usłyszeli mnóstwo ciepłych słów, podziękowań i gratulacji. To wyróżnienie jest dla nich nie tylko zaszczytem, ale także dowodem uznania dla ich wkładu w rozwój Podkarpacia.

Uczestników finałowej gali przywitał Marcin Żminkowski, p.o. redaktor naczelnego Nowin.

- Nagroda Liderzy Regionu to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień, uznające zaangażowanie i wkład firm oraz instytucji w rozwój i promocję województwa podkarpackiego - podkreślał Marcin Żminkowski, p.o. redaktora naczelnego Nowin. - Liderzy Regionu to także swoisty znak jakości, którym nagradzane są przedsiębiorstwa i instytucje, które nie tylko utrzymują wysoki standard działalności, ale również stanowią wzór i inspirację dla innych. To nagroda dla tych, którzy nieustannie inwestują w rozwój, wdrażają innowacyjne rozwiązania oraz angażują się w projekty społeczne na rzecz lokalnej społeczności.

Podczas gali podziękowania i gratulacje złożyła również wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul.

- Serdecznie gratuluję wszystkim laureatom 13. edycji nagrody Lider Regionu. To wyróżnienie nie tylko docenia Państwa ciężką pracę, ale również niesie ze sobą społeczną odpowiedzialność, ponieważ tytuł lidera jednocześnie oznacza wzór do naśladowania. Z całego serca życzę dalszego dynamicznego i odpowiedzialnego rozwoju dla dobra nas wszystkich - mieszkańców województwa podkarpackiego - mówiła wojewoda podkarpacki.

Laureaci otrzymali też gratulacje i podziękowania od Stanisława Kruczka, członka Zarządu Województwa Podkarpackiego, i Jerzego Cyprysia, wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

- Liderzy Regionu są nie tylko źródłem inspiracji, ale także motorem napędowym dla innych, zachęcając innych do działania na rzecz dobra wspólnego - akcentował Stanisław Kruczek.

Liderzy Regionu. W naszym regionie znajdują się firmy i instytucje, które nie tylko osiągają sukcesy, ale również dbają o dobro społeczności lokalnej

Gala Liderzy Regionu 2024 - zobacz zdjęcia ze ścianki

Laureaci: To zaszczyt być w gronie najlepszych

Dla laureatów nagroda to nie tylko prestiż, ale także zobowiązanie do dalszego rozwoju i działania na rzecz wspólnego dobra. Statuetka Lidera Regionu staje się symbolem sukcesu oraz zaangażowania w tworzenie lepszego i bardziej dynamicznego rozwoju województwa.

Na uroczystej gali Lidera Regionu zwycięzcy nie kryli swojej radości i wzruszenia.

- „Uhonorowanie naszej firmy Mateo Sp. z o.o. nagrodą Lidera Regionu to ogromny zaszczyt dla naszej firmy, która od 30 lat pielęgnuje tradycję i rodzinne wartości” - czytała w liście od prezesa firmy Stanisława Cabaja, Małgorzata Danek, kierownik działu gastronomii. - Zatrudniamy ponad 230 wyjątkowych osób, których praca i zaangażowanie sprawiają, że nasze produkty cieszą się uznaniem klientów. Dzięki nowoczesnemu centrum dystrybucyjnemu możemy zapewnić naszym klientom szeroką ofertę oraz wysoką jakość naszych produktów.

- To zaszczyt być w gronie najlepszych - zapewniał Kazimierz Śnieżek, prezes OSM w Jasienicy Rosielnej.

Laureaci, prezesi i dyrektorzy firm nie zapominali również o swoich pracownikach, którym z ogromną radością składali podziękowania za wspólny sukces. Ich słowa oddawały nie tylko osobiste wzruszenie, lecz także głęboką świadomość roli, jaką odgrywają w ich firmach czy instytucjach.

- Chciałbym podziękować pracownikom, którzy każdego dnia służą pacjentom - zaznaczał Andrzej Rudek, właściciel Gabinetów Rehabilitacji RUDEK.

Trzymamy kciuki za dalszy rozwój

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim uzyskania tytułu Lidera Regionu. To wielkie wyróżnienie i potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Życzymy wszystkim laureatom dalszych sukcesów i owocnej pracy na rzecz rozwoju województwa podkarpackiego.

od 16 lat

Nasi Laureaci Liderzy Regionu 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24