KS Wiązownica postawiła się wiceliderowi ze Świdnika, ale nie miał kto zdobyć bramki

Po trzech zwycięstwach z rzędu KS Wiązownica przegrała już drugi mecz z kolei
Po trzech zwycięstwach z rzędu KS Wiązownica przegrała już drugi mecz z kolei Tomasz Strzębała
KS Wiązownica zagrała lepiej niż tydzień temu w meczu z Chełmianką (0:4), ale niespodzianki w Świdniku nie sprawiła. W 16 kolejce 3 ligi przegrała z Avią 0:1, tracąc gola zaraz na początku pojedynku

- Poszła płaska centra, Paluchowski znalazł się na bliższym słupku i dołożył nogę - opisywał stratę gola Waldemar Warchoł, coach KS-u, który nie mógł mieć większych pretensji do swej drużyny.

- W I połowie byliśmy za mało agresywni i Avia miała okazje - oceniał trener KS-u , który w przerwie uczulał piłkarzy, by po zmianie stron nie ryzykowali niepotrzebnie.

Avia grała w piłkę, ale zwykle daleko od naszej bramki. W końcówce mieliśmy w przodzie wysokich Musika, Meliniszyna, a piłkę na remis miał Serafin. Piłka frunęła w okolice okienka, ale zatrzymał ją głową obrońca