Liga Centralna Mężczyzn. Handball Stal Mielec przegrał z Nielbą Wągrowiec. Dwie różne połowy mielczan

Mielczanie w drugiej połowie zagrali słabo i punktów nie zdobyli.
Mielczanie w drugiej połowie zagrali słabo i punktów nie zdobyli. Handball Stal Mielec
Stal rozegrała dwie różne połowy i w ostatecznym rozrachunku punktów nie zdobyła.

Nielba od pierwszych minut nastawiła się na rzuty z drugiej linii i po dziesięciu minutach prowadziła 8:4. Stal z czasem rozkręciła się na dobre, łapiąc swój rytm gry i po kwadransie był już remis, a kolejne dobre minuty, skutecznej gry gospodarzy, pozwoliły im na przerwę zejść z przewagą czterech bramek. Niestety już po pięciu minutach drugiej połowy przyjezdni odrobili straty i doprowadzili do remisu. Do pięćdziesiątej minuty żadnej ze stron nie udawało się zbudować większej przewagi. Niestety końcówka należała do bardzo skutecznych w tym fragmencie gości i to oni zgarnęli bardzo cenne dla nich trzy punkty.

Handball Stal Mielec – Nielba Wągrowiec 32:37 (18:14)

Handball Stal: Dekarz, Błażejewski 1 – Ruhnke 3, Kustudic, Nowak 1, Sarnowski 6, Kotliński 3, Valyntsau 2, Napierała 1, Kaźmierczak 1, Osmola, Smoliński 5, Stefani 5, Przychodzeń 2, Królikowski, Światłowski 2. Trener Tomasz Sondej.