MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Odznaczenia państwowe dla zasłużonych pracowników szpitala w Przemyślu

OPRAC.:
Łukasz Solski
Łukasz Solski
I wicewojewoda podkarpacki, Wiesław Buż, wręczył w imieniu Prezydenta RP odznaczenia państwowe zasłużonym w pracy społecznej i zawodowej na rzecz Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu. Uroczystość, która odbyła się 7 czerwca w Hotelu Arłamów, była okazją do uhonorowania osób wyróżniających się zasługami na rzecz ochrony zdrowia oraz wzorowym wykonywaniem swoich obowiązków.

Uroczystość wręczenia odznaczeń

W trakcie uroczystości wręczono Brązowy Krzyż Zasługi oraz Medale za Długoletnią Służbę. Odznaczenia te przyznawane są za wyjątkowe zasługi na rzecz ochrony zdrowia oraz za wzorowe i sumienne wykonywanie obowiązków zawodowych.

Brązowy Krzyż Zasługi otrzymali pracownicy, którzy w szczególny sposób przyczynili się do poprawy jakości opieki zdrowotnej w regionie. Medale za Długoletnią Służbę, w wersji złotej, srebrnej i brązowej, przyznawane są za długotrwałe, sumienne i oddane wykonywanie pracy na rzecz społeczności lokalnej.

Słowa uznania dla pracowników służby zdrowia

Podczas wręczania odznaczeń, I wicewojewoda podkarpacki, Wiesław Buż, podkreślił znaczenie pracy służby zdrowia oraz wyraził wdzięczność za ich codzienny trud.

- Wasza praca to codzienny trud pomocy drugiemu człowiekowi. Nie sposób wyobrazić sobie właściwej opieki nad pacjentem bez zaangażowania i fachowości oraz wielkiego serca, które wszyscy pracownicy służby zdrowia wkładają w codzienną, niełatwą pracę. Jestem przekonany, że w natłoku codziennych zadań i trudnych wyzwań zdarzają się Wam ciężkie chwile, ale mimo to skutecznie działacie i osiągacie bardzo dobre efekty. Niech Wasza praca i poświęcenie będą jednocześnie Waszą pasją i przynoszą dużo zadowolenia oraz wiele osobistej satysfakcji - podkreślał wicewojewoda podczas dzisiejszej uroczystości.

Odznaczenia państwowe dla zasłużonych pracowników szpitala w Przemyślu
rzeszow.uw.gov.pl

Wzór do naśladowania

Odznaczeni pracownicy szpitala w Przemyślu to wzory do naśladowania dla innych. Ich zaangażowanie w pracę na rzecz ochrony zdrowia oraz profesjonalizm są nieocenione dla lokalnej społeczności. Dzięki ich codziennej pracy, pacjenci mogą liczyć na wysokiej jakości opiekę medyczną oraz wsparcie w najtrudniejszych chwilach.

Wyróżnienia takie jak Brązowy Krzyż Zasługi oraz Medale za Długoletnią Służbę stanowią dowód uznania dla ich poświęcenia i są wyrazem wdzięczności za ich trudną i odpowiedzialną pracę.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak kupić dobry miód? 7 kroków

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nowiny24.pl Nowiny 24