Piast Tuczempy - Błękitni Ropczyce 0:1 [RELACJA, ZDJĘCIA]

Łukasz Solski
Piast Tuczempy przegrał u siebie z Błękitnymi Ropczyce 0:1. Bramkę dla gości w 69. minucie z rzutu karnego strzelił Mariusz Wiktor.Decydująca dla losów pojedynku sytuacja miała miejsce w 69. minucie meczu. Wówczas Arkadiusz Wielgosz starł się w narożniku pola karnego z Vasylem Hirką. Zawodnik gości upadł i arbiter wskazał na „wapno” z którego nie pomylił się Mariusz Wiktor. Drużyna gości nastawiła się na obronę. Nie potrafiła stworzyć zagrożenia pod bramką Patryka Strawy. Dopiero śmielej atakowali po strzeleniu gola. Piast mógł na prowadzenie wyjść w 15. minucie. Hubert Wiącek lobował niepewnie wychodzącego bramkarza gości i futbolówka trafiła w słupek. W pierwszej połowie dobre okazje mieli jeszcze Sylwester Tarnawski i  Wielgosz, lecz ich strzały mijały bramkę gości.W 50. minucie z rzutu wolnego w pole karne dogrywał Damian Demski, jeden z zawodników Piasta uderzył głową i piłka kolejny raz wylądowała na słupku bramki Pociaska. W końcowych fragmentach kilka razy kotłowało się w polu karnym Ropczyc, raz zawędrował w nie nawet Strawa, jednak gospodarze nic nie wskórali i goście mogli się cieszyć z trzech punktów.Piast Tuczempy - Błękitni Ropczyce 0:1 (0:0)Bramka: 0:1 Wiktor 69-karny.Piast: Strawa 5 – Stopyra 5, Demski 5, Kubas 5, Czub 5 – Wielgosz 5, Noga 5, Tarnawski 5 (77 Bawoł), Zając 4 (46 Kloc 4), Wota 5 – Wiącek 5. Trener Marek Strawa.  Błękitni: Pociask 5 – Waszczuk 5, Bonowicz 5, Świętoń 5, Cieśla 5 – Orzech 5, Hirka 5, Wiktor 5, Piwowar 5 (56 Zawiślak), Kukla 5 - Darłak 5 (90+3 Starzyk). Trener Maciej Biliński.Sędziował Ptak 4 (Krosno). Widzów 200.
Piast Tuczempy przegrał u siebie z Błękitnymi Ropczyce 0:1. Bramkę dla gości w 69. minucie z rzutu karnego strzelił Mariusz Wiktor.Decydująca dla losów pojedynku sytuacja miała miejsce w 69. minucie meczu. Wówczas Arkadiusz Wielgosz starł się w narożniku pola karnego z Vasylem Hirką. Zawodnik gości upadł i arbiter wskazał na „wapno” z którego nie pomylił się Mariusz Wiktor. Drużyna gości nastawiła się na obronę. Nie potrafiła stworzyć zagrożenia pod bramką Patryka Strawy. Dopiero śmielej atakowali po strzeleniu gola. Piast mógł na prowadzenie wyjść w 15. minucie. Hubert Wiącek lobował niepewnie wychodzącego bramkarza gości i futbolówka trafiła w słupek. W pierwszej połowie dobre okazje mieli jeszcze Sylwester Tarnawski i Wielgosz, lecz ich strzały mijały bramkę gości.W 50. minucie z rzutu wolnego w pole karne dogrywał Damian Demski, jeden z zawodników Piasta uderzył głową i piłka kolejny raz wylądowała na słupku bramki Pociaska. W końcowych fragmentach kilka razy kotłowało się w polu karnym Ropczyc, raz zawędrował w nie nawet Strawa, jednak gospodarze nic nie wskórali i goście mogli się cieszyć z trzech punktów.Piast Tuczempy - Błękitni Ropczyce 0:1 (0:0)Bramka: 0:1 Wiktor 69-karny.Piast: Strawa 5 – Stopyra 5, Demski 5, Kubas 5, Czub 5 – Wielgosz 5, Noga 5, Tarnawski 5 (77 Bawoł), Zając 4 (46 Kloc 4), Wota 5 – Wiącek 5. Trener Marek Strawa. Błękitni: Pociask 5 – Waszczuk 5, Bonowicz 5, Świętoń 5, Cieśla 5 – Orzech 5, Hirka 5, Wiktor 5, Piwowar 5 (56 Zawiślak), Kukla 5 - Darłak 5 (90+3 Starzyk). Trener Maciej Biliński.Sędziował Ptak 4 (Krosno). Widzów 200. Łukasz Solski
Piast Tuczempy przegrał u siebie z Błękitnymi Ropczyce 0:1. Bramkę dla gości w 69. minucie strzelił Mariusz Wiktor.