Piłka ręczna, 2 liga mężczyzn. Niespodzianki nie było, Stal II Mielec przegrała z Orłem Przeworsk

Orzeł Przeworsk (czerwone koszulki) wygrał tym razem w Mielcu
Orzeł Przeworsk (czerwone koszulki) wygrał tym razem w Mielcu Grzegorz Kostka
Drugoligowe derby Podkarpacia padły łupem Orła Przeworsk.

Lider prowadził przez większość meczu, poza krótkim fragmentem pierwszej połowy, kiedy to gospodarze prowadzili już dwoma bramkami 5:3. Chwilę później cztery bramki z rzędu Orła, ustawiły grę. Taką samą serią popisał się przeworski zespół w końcówce pierwszej odsłony, kiedy to defensywa przyjezdnych była nie pokonana przez siedem minut. Na początku drugiej połowy, goście dorzucili kolejne dwie bramki do swojej przewagi imając sześć trafień na plusie grali spokojnie kontrolując przebieg boiskowych wydarzeń. Stal próbowała zrywów, ale jedyne na co ją było stać to zmniejszenie dystansu do trzech trafień.

Stal II Mielec - SPR Orzeł Przeworsk 25:30 (10:14)

Stal II: Tara - Draguła 3, Osmola 6, Czajkowski, Czarnecki, 2 Rybicki, Kilian, Sobczyk 9, Polechoński, Król, Wanatowicz 2, Dzierga 3. Trener Tomasz Sondej.

Orzeł: Maj, Szczepaniec - Wańkowicz 1, Kozdroń 5, Czapka 4, Bakowski 4, Styczeń 1, Karabanowski, Świerk 6, Thomas, Mroszczyk 1, Wlazło, Kornafel 1, Jewuła 1, Leja, Kubik 6. Trener Sebastian Pelc

Kary: 8 i 4 Min.