Najbardziej dynamiczne firmy z Podkarpacia to Karpat Bud z Rogoźnicy k. Rzeszowa i Elektromontaż Rzeszów sp. z o.o. w Przemyślu, które osiągnęły znakomite wyniki i zdobyły Gazele Biznesu.

Kolejna edycja rankingu gazety „Puls Biznesu” wyłoniła znakomite firmy w kraju. Obejmuje on najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstw. Wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w 2016 r. znalazły się podkarpackie spółki branży budowlanej i montażowej.

Karpat Bud sp. z o.o. z Rogoźnicy k. Rzeszowa zajęła pierwsze miejsce spośród podkarpackich przedsiębiorstw odnotowując w 2016 r.

imponujący wzrost przychodów – o... 498 proc. Natomiast Elektromontaż Rzeszów sp. z o.o. w Przemyślu zajęła drugie miejsce w rankingu woj. podkarpackiego osiągając również świetny wzrost przychodów w 2016 r. sięgający 397 procent.

Gala Gazele Biznesu 2016 miała miejsce w Krakowie, na której wręczono statuetki i pamiątkowe dyplomy dla najdynamiczniej rozwijających się firm z południowej Polski z województw małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Karpat Bud sp. z o.o. Rogoźnica k. Rzeszowa

- Jest to wyróżnienie dla całej naszej załogi. Jesteśmy zadowoleni, że znaleźliśmy się w tak prestiżowym rankingu. KARPAT-BUD Sp. z o.o. powstała w 2005 roku i od początku istnienia prowadzi działalność w zakresie kompleksowego wykonawstwa robót budowlanych - mówi Lucyna Rejman, prokurent spółki KARPAT-BUD.

- Od początku budujemy naszą pozycję i markę na rynku budowlanym staramy się osiągać najwyższe standardy obsługi naszych klientów i partnerskie relacje ze wszystkimi firmami współpracującymi - zapewnia Tomasz Polek, prezes KARPAT-BUD Sp. z o.o.

Elektromontaż Rzeszów sp. z o.o. w Przemyślu
- Zdobyte przez lata doświadczenie w montażu instalacji urządzeń pozwalają nam realizować najbardziej wymagające kontrakty. Najważniejsze priorytety w działalności naszej spółki to jakość, dbałość o środowisko i bezpieczną pracę – podkreśla Aleksander Pękala, dyrektor Elektromontaż Rzeszów sp. z o.o. w Przemyślu.

Warto dodać, że inżynierowie i specjaliści Elektromontażu, którzy są elitą w swej branży wykonują m.in.: instalacje elektryczne, informatyczne i kontrolno-pomiarowe m.in. w obiektach energetycznych, ochrony środowiska, telekomunikacyjnych, handlowych, spożywczych, farmaceutycznych sportowych, rozrywkowych, w hotelach i mieszkaniach.